20170222

INSIDE THE FLUFFY SNOW


Tundub, et peaaegu kõik on külmast põhjamaisest talvest juba tüdinud ning unistavad soojast kevadest. Pean tunnistama, et mida vanemaks ma saan, seda rohkem on mulle talvekuud meeldima hakanud. Muidugi siis, kui ma veel koolihommikuid pidasin, ei olnud varahommikul pimedas õue külma kätte minek just kõige entusiastlikum ettevõtmine, aga nüüd, eriti koos sirguva lapsega on lood hoopis teisiti ja siiani olen tõesti käesolevat talve väga nautinud. Mingil hetkel saabus lihtsalt mõistmine, kui õnnega koos me oleme, et elame maal, kus praegu veel ikka on neli aastaaega ja talvel esineb ka neid päevi, mis on täis kohevat valget lund. Isegi õhk on korraga nii värske ja puhas - sellistel päevadel on lausa lust vankriga õues tiirutada!


Seems like almost everybody is already fed up with our cold northern winter and dreaming about spring already. Well, I must say that older I grow, more I start liking winters. Back then when I was still a school kiddo I of course didn't find the winter months so pleasant as getting up early when it's still dark and going out to often freezing weather isn't probably anyone's dream, but now, especially with my little girl, I really do enjoy current season. I realise how lucky we actually are to live in a country with four seasons and still sometimes have this beautiful fluffy white snow. Even the air suddenly feels so fresh and clean - just love to take the baby out for walks in these days! 


Pepita skirt River Island / shirt Mohito / coat Ivo Nikkolo / furry hat Kaubamaja / booties Steve Madden / handbag Miss Selfridge


3 comments:

  1. Elenor13:27

    So pretty winter over there <3

    ReplyDelete
  2. Nii ägeda mustriga seelik :)

    ReplyDelete