20170212

CAMEL COAT


See kaamlikarva talvemantel on mu garderoobis juba päris tükk aega rippunud ning ikka küllaltki tihti tee ka selga leidnud, kuid näeb sellegi poolest välja uueväärne ja kandes on endiselt mõnus ja pehme. Minu arvates on see ideaalne näide sellest, et vahete vahel tasub ikka korralikesse rõivastesse investeerida, sest see mantel on vähemalt viis, kui isegi mitte kuus aastat mul olnud ja ausalt mind teeninud. Eriti südamelähedaseks teeb muidugi teadmine, et kellegil teisel sellist mantlit ei ole, sest tegemist on rätsepatööga minu enda kavandi järgi. Pluss see on kõige soojem ja mugavam mantel, millega kunagi kokku puutunud olen! Isegi kõige karmimad miinuskraadid ja jääkülm meretuul ei saa sellest mantlist jagu. Ma armastan oma klassikalist beeži kapuutsiga mantlit! Aitäh, et oled nii mõnus ja soe.


I've had this camel coat for quite a while now, but it still looks almost like new and feels super duper cosy, so let that be the proof for investing every once in a while in quality pieces in wardrobe. I let it custom made for myself for about five or maybe even six years ago and it's the warmest coat I've ever had. It's just impossible to get cold in it even when there are unbelievable minus degrees and freezing wind (that we get a lot living by the sea!). I love how classy a hooded camel coat can look like!


PS! Täitsa kogemata skoorisin täna Evitale täpselt sama värvitooni beeži mantli, nii et aasta-paari pärast saame linnas ühtekatena laineid lüüa haha!

PS! I scored today totally accidentally a very similar coat for Evita in exact same shade, so in a year or two we can go and be cool together in our soft camel coats haha!Camel coat custon made / scarf Lindex / pearl rings New Look / boots DKNY

4 comments:

 1. Anonymous20:29

  Kott kull karjub kaugelt juba voltsingu jargi:)

  ReplyDelete
  Replies
  1. No vot, ei raatsi kohe kuidagi üle kahe tuhande euro ühe alla magama panna. Ehk tulevikus, vähe eakama ja väärikamana ;))

   Delete
 2. Kadri23:43

  nii armas ema ja tõesti ilus mantel :)

  ReplyDelete