20160704

{MUMMY POST} GENDER REVEAL


Oh my Goddd, guys, I'm past two thirds of this amazing journey called pregnancy already! It's so unbelievable, it feels like we found out the crazy exciting news just like a month ago, but in reality I'm already over six months and we've now know the gender of this little piglet inside me for quite a while, so we thought it's about time to share the news also with you as many of you've showed up your curiosity and care. However I wanted both a boy and a girl equally - or so I thought - I was totally... shocked(?) when the lady in ultrasound cabinet spread the happy news. I mean, there are just two options - it's wether a boy or a girl, it's not going to be a raccoon, but somehow I still kind of froze and the news didn't really deliver so fast I guess. I didn't really have any feelings before about the gender, maybe it just really wasn't so important element for me as I'm pregnant with my first baby and all that matters for me is the health of the baby. Archil in the other hand was absolutely sure about which gender child we're about to receive and while most of our friends and family made a bet on a boy, he was convinced that we're having a little baby girl. Well, I must say future father's instincts weren't lying - there's a tiny miss Chochia growing inside me and parents-to-be of this beloved princess are overwhelmingly proud and happy and excited and... I think no one has yet managed to invent the right words to express what it feels like, what we're sharing together! It's unbelievably, incredibly, amazingly fabulous thing, which, I believe, no one can simply understand before being in the same situation yourself. 

Let's sum up this post with some more photographs taken few days after the gender reveal. Happy new week and kisses from Georgia! 

PS! Stay up to date with our weeks of Georgia via Instagram @emiliachochia.


Oh my Goddd, juba kaks kolmandikku sellest imelisest teekonnast nimega rasedus on minu jaoks läbi! See on ikka veel nii uskumatu, tundub, nagu oleksime oma õnnistatud situatsioonist teadlikud vaid kuu-kahe jagu või nii, tegelikkuses saime siis juba oma kõhubeebi soo teada, seega mõtlesime, et ehk on nüüd aeg ka see avalikustada ning paljude uudishimu rahuldada. Kuigi mina soovisin võrdselt nii poissi kui tüdrukut - või vähemalt nii ma arvasin - siis olin ma ikkagi kuidagi... šokis(?), kui ultraheli-tädi meile rõõmsaid uudiseid teatas. Noh, ainult kaks valikuvõimalust ju ongi - tuleb kas poiss või tüdruk, pesukaru ma ometigi ei kartnud, aga sellegi poolest kuidagi kivistusin ja uudiste seedimine võttis ikka omajagu aega, minule isiklikult mõjus see ehk isegi pea samamoodi, nagu rasedustestil kahe triibu tervitamine. Enne soo teada saamist mul mingisugust erilist tunnet ei olnud, samuti nagu ei hoidnud ma pöidlaid ei poisi ega tüdruku poolt, minu jaoks oli põhiline ja kõige tähtsam alati see, et beebsuga kõik hästi oleks ja et me mõlemad terved oleksime. Archi oli seevastu absoluutselt totaalselt kindel, et meie pere saab rikastatud ühe printsessipreili jagu, samal ajal tegid aga enamik sõpru ja pereliikmeid oma panuseid poisi peale. Peab tõdema, et tulevase issi instinktid ei vedanud meid alt ning jah, minu kõhus on kosumas üks pisikene preili Chochia! Tulevased vanemad ei saaks uhkemad, õnnelikumad ja rohkem elevil ollagi - ma arvan, et tegelikult ei ole veel kellegil õnnestunud leiutada õigeid sõnu kirjeldamaks seda tunnet, mis need kuus kuud meid valdanud on, selle mõistmiseks peab ise lihtsalt sama asja läbi tegema, see on midagi võimsat! Ekstra võimsat ja ilusat! 

Võtame selle postituse kokku aga veel mõne pildiga, mis said tehtud paar päeva peale beebi soo avastamist. Toredat algavat nädalat kõigile ja palavad tervitused Gruusiast!

PS! Meie Gruusia nädalatega saate kõige paremini kursis olla ikka vana hea Instagrami vahendusel @emiliachochia.11 comments:

 1. Liisi10:58

  Paljuuu õnne!!! Sobid nii hästi pristsessi emmeks ����

  ReplyDelete
 2. Isabella12:46

  Aww so cute, a girl! Congratulations!!!

  ReplyDelete
 3. Terje16:53

  Palju õnne! Tütred on imelised, mul endal on kaks poissi ja pesamuna tüdruk, nii rõõmus olin just tema saamise üle, tüdrukud on erilised <3
  Kas teil on nimevariante ka juba?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Aitäh aitäh! ♡ Oleme väga õnnelikud! Nimevariante on küll, aga hoiame need praegu veel enda teada ;)))

   Delete
 4. Caroline09:13

  First off, you look GORGEOUS for being pregnant! WOW! I’ve followed your blog since you weren't married even, it’s so hard to believe time has flown so fast. I’m so happy for you and your husband. Congrats!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Thank you so much, Caroline! ♡ We feel beyond happy & blessed! ♡

   Delete
 5. Kathleen11:36

  Congratulations to you and your husband!! What an exciting time for you both! Thank you for sharing your thoughts and baby's gender with us!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Thank you, Kathleen! ♡ It truly is amazing and crazy exciting!!!

   Delete
 6. I am very happy for you! I want to congratulate you! You look really amazing! Besides, the way you keep this blog is great! The proofreading-services.org/ can help you to improve your writing skills.

  ReplyDelete