20160601

WEAR A DRESS DAY


Hi marzipans! Long time no see, huh?! I've been up do just too many things and I'm actually writing currently from Riga where sun is shining real hot and architecture has remained the same, bringing a smile to my face - what a pretty town it is! If you're following me on Instagram (@emiliachochia), then you must know about my little obsession... I just can't help capturing all these fabulous buildings. But getting to the real topic - today is 1st of June, which means three things for me: 1. summer has officially started!!!; 2. it's a Children's Day (by the way, my parents used to always take me and my sisters on occasion of Children's Day to late brunch and zoo walk) and most importantly, it's a 'wear a dress' day! Yay! However in my life, it's wear a dress day pretty much every single day - if I'm not wearing a skirt - but I thought I should still ''celebrate'' it a little also here on my blog, so for today's special day I'm wearing a dress from Elizabeth Boutique, putting on my pink lipstick and let my hair dance all over Latvian capital :))) Make sure you do the same and put on a pretty dress of yours! 


Heihei, pole ammu näinud, mis?! Viimasel ajal on lihtsalt elu väga tormiliseks kiskunud ja väga palju tegemist olnud. Praegusel hetkel kirjutan teile näiteks hoopis Riiast, kus päike särab tõeliselt kuumalt ning kus arhitektuur on ikka sama imeline, nagu ma mäletasin! Kui mind Instagramis (@emiliachochia) jälgid, siis ilmselt oled minu vaimustusest juba aru saanud. Minnes aga postituse tuuma juurde, siis täna on 1. juuni, mis tähendab minu jaoks kolme asja: 1. suvi on ametlikult alanud!!!; 2. täna on Lastekaitsepäev (muide, mu vanemad viisid mind ja mu õdesid sel puhul alati hilisele brunchile, millele järgnes alati jalutuskäik loomaaias) ja tänane kuupäev tähistab ka üleriigilist kleidikandmise päeva! Jeeei! Kuigi minu elus on pea iga päev kleidikandmise päev - kui ma just seelikut ei kanna - siis sellegi poolest arvasin, et oleks tore seda armsat päeva ka siin blogis natuke tähistada, seega tänaseks eriliseks päevaks olen omale selga valinud ühe oma lemmiku kleidi Elizabeth Boutique'st. Võõpan huuled erkroosaks, lasen juuksed valla ja tantsin veel veidike siin Läti pealinnas enne, kui sammud (või siiski autorattad) tagasi põhja poole sean :))) Teie tehke aga kindlasti sama ja võtke osa kleidikandmise päevast koos oma lemmiku kleidikesega!


The dress I'm wearing is from Elizabeth Boutique - shop their gorgeous fashion online here!

Kleidike, mis mind tänasel kuumal suvepäeval kaunistab on pärit Elizabeth Boutique'st, kes on juba 4. juunil toimuvatel Haapsalu veinipäevadel kenasti esindatud, nii et kõikidel huvilistel tasub kindlasti piiluma minna! Rohkem informatsiooni leiad siit.

4 comments:

 1. Siiri09:22

  Nii ilus tulevane emme! Head Kleidikandmispäeva!

  ReplyDelete
 2. Inga10:26

  Riga is so pretty city! Of course you are very pretty too, I like the pattern of your dress :)
  I'm originally from Sigulda which is close to Riga also :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Thank you so much! ♡ Unfortunately I've never been to Sigulda. Yet!

   Delete