20160518

STYLE THE BUMP


Today I'm sharing another look of the looks I shot with elvogue.com and the crew. These photos are taken a few weeks ago already and can you see that cute little baby bump taking its form?! I'm so proud to walk around all pregnant and everything, it feels like I never want to get rid of it haha! Let's see what I'm talking in the end of summer... 
Since I made this major confession and made our baby news public, quite many of you have asked me loads of questions regarding the topic and wished for specific baby posts. I promise that this place will not turn into baby blog, but as it really is a huge part of my life, I thought to give it a shot and start off the baby posts with a Q&A. So here you go, comment under this post or send me a private message/email, I will gather them all by Monday, May 22nd and give you some answers! But now I'm off to celebrate half a year birthday of my sweet little neighbour boy and wish you a wonderful Wednesday!


Täna jagan ma teist fotosessiooni, mille koostöös elvogue.com veebipoega pildistasime. Need pildid on küll juba mõni nädal tagasi tehtud, aga kas ei ole mitte näha juba seda armsat ümmargust kõhukest, mis tänu pisikesele kõhuelanikule juba tekkinud on?! Nii uhke tunne on lapseootusega (ja siinkohal kohe täitsa selgelt nähtava ootusega) ringi käia ja puha, selline tunne, et ei tahakski sellest kõhukesest enam lahti saada haha! Vaatame, kuidas ma sellest asjast suve lõpus arvan... 
Sellest ajast saadik, kui meie beebiuudistega avalikkuse ette tulin, olen saanud päris palju küsimusi erinevatelt inimestelt ning samuti on paljud palunud, et ma teeksin ikka postitusi seoses beebiootusega niisamuti. Ma luban, et sellest paigast siin ei saa kunagi beebiblogi, kuid lisaks igapäevastele outfitipostitustele võiksin mõned beebipostitused tegelikult üles riputada küll, see on ikkagi väga väga suur osa minu elust ning arvasin, et miks mitte seda beebipostituste ''sarja'' alustadagi sellega, et vastan tekkinud küsimustele! Seega tundke end vabalt ja küsige kõik südamelt ära - siinsamas postituse all kommentaarides või saates mulle sõnumi/emaili. Kogun kõik küsimused pühapäevaks, 22. maiks kokku ning hakkan neile usinasti vastama! Seniks lähen aga naabripoisi poole aasta sünnipäeva pidama ja soovin teile kaunist kolmapäeva!Dress Michael Kors (shop HERE) / jacket Arne Niit (similar HERE) / handbag YSL (shop HERE) / heels Guess (similar HERE


19 comments:

 1. Eva-Brigitta08:02

  Woww! Kõige ilusam emme keda ma eales näinud olen! Braavo!

  Küsimus: millal laps sündima peaks? :)

  ReplyDelete
 2. Raili08:20

  Kas sündimas poiss või tüdruk? Kumba ise eelistad? Kuidas pere uudisesse suhtus? Millal tähtaeg?

  ReplyDelete
 3. Nelly09:11

  Congrats! Enjoy this waiting time and don't read too many forums :D

  ReplyDelete
 4. Marine17:48

  Congratulations on your beautiful news! You look very happy. What language are you speaking at home between each other and in which language are you going to speak to your child?

  ReplyDelete
 5. Leeni21:52

  Wow! Nii suur kõtu juba!!! Kas tunned juba liigutusi ka?

  ReplyDelete
 6. How did your husband take the baby news?

  ReplyDelete
 7. Kadri-Ann08:42

  Ootan neid outfitipostitusi, kus sul õonn juba kaenlas on! Ei tea, kas tulemas poiss või tüdruk? Minu sisetunne ütleb, et tüdruk... :)

  ReplyDelete
 8. Beth10:05

  I'm so happy for the amazing news! I haven't been reading your blog for too long, but I was scrolling down the pages and I just love the content! Your style is so refreshing and your wedding photos were just wonderful! You are so lucky to live the life you have :)
  Peace and love from Australia,
  Beth

  ReplyDelete
 9. Daisi12:49

  Palju õnne! Väga äge postituse idee, panen oma küsimused ka kirja: Mis emotsioonid sind praegu valdavad beebiootusega seoses? Kuidas tööandja asjasse suhtub? Millal lapsepuhkusele jääd? Kas sugu on juba teada? Kumba eelistaksid: poissi või tüdrukut?

  ReplyDelete
 10. Anonymous16:01

  Palju õnne! Nii ilus rase oled. Kuidas uudist oma abikaasale teatasid?

  ReplyDelete
 11. Marcia22:14

  What are your favorite names and do you know how will you name your baby?

  ReplyDelete
 12. Liisa22:50

  Kas seoses pere kasvamisega peate kolima ka või mahute praegusesse kodusse ära? Elate üürikas või oma kodus?

  ReplyDelete
 13. Adeline08:41

  Congratulations on your blessed situation! Maybe a bit out of topic, but I am planning to come for weekend visit in Tallinn, what restaurant you suggest? :)

  ReplyDelete
 14. Anonymous16:10

  Palju õnne! Oleks väga põnev lugeda igakuiseid kokkuvõtteid raseduse kulgemisest, sest niisama küsimusi esitada nagu ei oskagi. Kuidas sul enesetunne üldiselt olnud on, iiveldamine on nüüdseks järgi jäänud? jne.

  ReplyDelete
 15. Kuidas su vanemad suhtusid sellesse, et sa välismaalasega abiellud? Kas nad on nüüdseks su abikaasa omaks võtnud ning kas käite palju läbi?

  ReplyDelete
 16. Helena08:08

  What is your opinion of “vlogging” and do you intend to start vlogging at all in the future? Would love to see your little one in videos! Good luck with everything, hope you stay healthy and happy!

  ReplyDelete
 17. Anonymous09:03

  Kuidas või kas üldse on rasedus muutnud sinu toitumist ning kas teed ka trenni? Kui jah, siis milline näeb välja sinu iganädalane fitness kava?

  ReplyDelete
 18. Anonymous09:54

  Millal sul tähtaeg on ja kas oled juba sünnitusele ka mõelnud? Kus tahaksid sünnitada ning kas naturaalsel teel või mitte? Kuidas suhtud keisrilõikesse? Häid nippe-nõuandeid muretuks raseduseks??? Minul endal üks poeg ja teine novembri lõpus tulemas ja no need ootamised on mõlema puhul väga hullud olnud. Sa näed siin nii värske ja särav välja, riided istuvad ka nii ilusti - kas see tõesti on võimalik??? Ma olen juba nii paksuks läinud ja midagi ei taha enam selga minna, tuttavad ka juba kommenteerivad, et kehv näen välja!

  ReplyDelete
 19. Anonymous15:25

  Ma loodan, et ma nüüd lootusetult hiljaks pole jäänud, aga kuna sa pole veel jõudnud vastuste postitust üles panna, siis ehk pääsevad mu küsimused ka listi veel:)

  Igatahes väga särav ja kena näed välja!

  – kas te eelistate beebile uusi asju või sobivad ka kasutatud?
  – kuidas teatasid oma abikaasale rasedusest? kuidas ta reageeris?
  - kas plaanite lapsele panna ühe nime? Kas võtate nime valimisel šnitti vanavanemate nimedest?
  - kas plaanite rasedapilte lasta endast ja hiljem vastsündinud beebist teha? Kellel plaanite pilte lasta teha?
  - kas proovisite kuid rasestuda või tuli see loomulikult? (Ma loodan, et see liiga isiklik küsimus pole, sest ise üritan juba kuid rasestuda ja olen foorumitest lugenud, et osadel võtab see aastaid aega. Päris hirmuäratav igatahes!)

  Ilusat ootusaega!

  ReplyDelete