20160509

SECRET REVEALED


Good morning marzipans! Hope you all had a lovely Mother's Day weekend to what I put start already on Friday after my yoga class with some exciting news! In case you missed this Instagram post, it's time to get updated with the big changes that are going on in our family. Personally, I'm so glad to reveal our little secret as I can finally start sharing some more outfits with you again. Blog will start breathing in a little different way quite surely, however, I promise this place will not turn into mommy talks only! Even though I was planning on sharing some bits and bobs about the whole journey, feel free to let me know in the comments section if you would actually be interested also. So far, so good - we're all healthy and indeed very blessed and beyond happy! ♡


Kaunist esmaspäeva hommikut, armsad! Loodan, et kõigil oli vahva emadepäeva nädalavahetus, millele mina juba reedel pärast joogatundi põnevate uudistega alguse panin! Kui sul on see Instagrami postitus juhuslikult kahe silma vahele jäänud, siis on ilmselt aeg ennast asjaga kurssi viia. Minul isiklikult on juba seepärast hea meel saladusteloori kergitada, et nüüd saan ma lõpuks ometi normaalse tempoga edasi blogida ja teiega rohkem outfite jälle jagada. Blogi saab tõenäoliselt veidi teistsuguse hingamise, kuid see ei tähenda kindlasti, et sellest kohast muutuks üleöö beebiblogi. Plaanisin küll teiega aeg-ajalt mõningaid detaile jagada ning terve üheksa kuuse teekonnaga veidike rohkem kurssi viia, aga seda muidugi vaid juhul, kui teil endal selle teema vastu ka huvi oleks, seega andke endast kommentaariumis julgesti märku. Siiani on kõik läinud hästi - oleme kõik terved, muidugi õudsalt õnnistatud ja rohkemgi veel, kui rõõmsad! ♡


Dress H&M Conscious / handbag Michael Kors / sunnies Marc by Marc Jacobs / watch New Look

21 comments:

 1. Anna-Maria08:59

  Sa ju lausa särad, printsess! Palju õnne ja mõnusat paisumist! :) :) :)

  ReplyDelete
 2. You look amazing! When I was pregnant with my first child I was just looking so tired and exhausted all the time, didn't feel like taking any pictures of myself!!! Good luck to you, future mom!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Thank you so much! ♡ I guess pregnancy is different for all of us, my experience by so far has just been incredibly amazing!

   Delete
 3. Kateriin09:29

  Juba nii suur kõtu! <3 Kas on oodata poissi või tüdrukut? :) Palju õnne ka muidugi!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Aitäh Kateriin! ♡ Hetkel jätame beebi soo veel enda teada :)))

   Delete
 4. Courtney11:34

  Congratulations on your amazing news! You will be one adorable mama!

  By the way, I like your sunglasses a lot, I think you have just adorable taste in style.

  Love,
  Courtney

  ReplyDelete
 5. Anonymous15:08

  Palju õnne Sulle ja abikaasale! Igal naisel on oma viis, kuidas rasedusest teatada ja sina oled seda senistest Eesti blogijatest küll kõige paremini teinud. See ei ole iseenesest võistlus, et kes on parim, kuid kui vaadata kõhubeebi ultraheli pilte Instas jne, tahaks karjuda, et andke tulevale ilmakodanikule pisut privaatsust. Kas klikid ja like`id kaaluvad üles selle, et juba esimesel kuul antakse lapse ootusest teada, kahtlen väga. Seega teen sulle aplausi :) ja usun, et beebi tuleb sama ilus ning tark kui Sina.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Suur aitäh!!! Selline kiitus on pai igaühe kõrvadele :))) Üldiselt nõustun Sinu sõnadega, eks iga inimene ole mõistagi erinev... Mõtlesin ikka pikalt, kas üldse sellist avalikku teadaannet korraldada, aga abikaasa andis mulle mõista, et kui ma soovin blogimaastikul jätkata, siis on üsna vähetõenäoline, et suudan nii edasi blogida, nagu midagi poleks juhtunudki - juba nüüd jäi siin palju vaiksemaks, sest ma lihtsalt ei tundud, et tahaks kohe esimesel trimestril oma nähtava kõhukesega outfitipilte üles panna, see aga siiski mu blogi tuumaks kujunenud on ja nagu näha, siis valisin tee, et blogimist siiski mitte veel lõpetada. Suured virtuaalsed kallid Sulle! ♡

   Delete
  2. Raina22:11

   +1
   nõustun täiega Anonüümse kirjutaja arvamusega :)

   Delete
 6. Palju-palju õnne! Ja mind küll huvitavad beebipostitused :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Aitäh, Sandra! Võtan arvesse ;)))

   Delete
 7. Chloe17:58

  Cannot wait for your baby posts and details about everything!! I have two sons myself, so waiting forward to get to know who is growing inside of you :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Yay! I bet there's a baby growing inside, at least that's what the doctors have promised by so far :D

   Delete
 8. Raili22:12

  Äge oleks juba näha outfitipostitusi, kus ei ole ainult sina, aga sina koos lapsega :) Seega beebipostitused ja rasedapostitused on väga teretulnud :)

  ReplyDelete
 9. Pille-Riin16:43

  Särad nagu printsess! Kas tunned ennast väsinuna või kurnatuna kaa juba??

  ReplyDelete
  Replies
  1. Suur aitäh, Pille-Riin! Üldse ei tunne kurnatuna, vastupidi! Energiat on kahe eest ja tuju kogu aeg nii rõõmus ja hea! :)))

   Delete