20160505

PASS ME THE MUSTARD


Today's post goes 100% for throwback, because... That's what Thursdays are for, right? These photos are taken more or less exactly 365 days ago and for some weird reason I have never published these on my blog. But hey, better late than never! The truth is that I'm still obsessing over this super basic and comfortable ribbed mustard shaded dress. Oh, I couldn't be happier about these warm sunny days that we've had for quite a while now, so I'm searching this mustard beauty out from my wardrobe and going to rock this Thursday in that!

PS! I'm doing some exciting collaboration with Elvogue.com online store who, by the way, has a very lovable mission and from where you can thrift the coolest brands from well-known Estonian fashion houses to Lanvin, Laoboutin etc. Make sure to check out THIS pop-up event happening on Saturday and well, see you all there! ;)


Tänane postitus tuleb 100% minevikust, sest selleks ju need neljapäevad ongi - Throwback Thursday - või mis? Need pildid on tehtud umbes-täpselt 365 päeva tagasi ehk möödunud kevadel ja mingil kummalisel endalegi teadmatul põhjusel ei ole ma neid veel teiega jaganud. Aga noh, parem hilja, kui mitte kunagi! Pean tõdema, et armastan seda superlihtsat ja ülimugavat sinepikarva kleidikest endiselt sama palju, kui selle soetamise hetkel. Seega rõõmustan ma väga, et lõpuks on kätte jõudnud aeg, mil saan selle kleidi kapist välja otsida ning sooja päikese alla toimetama minna, just seda kavatsengi ma tänasel järjekordsel päikselisel neljapäeval teha! Elagu kevad!

PS! Mul on parajasti käsil üks vahva koostööprojekt sellise online poega nagu Elvogue.com, millel on ütlemata armas missioon ning mille läbi saab taaskasutada väärtuslikku moodi alustades kodumaisetest brändidest lõpetades Lanvini, Laoboutini ja teistega. Juba sel laupäeval on neil toimumas pop-up üritus, kuhu tasub kindlasti uudistama minna, seega, näeme juba varsti seal! ;)


Ribbed mustard dress H&M / lace sleeve jacket Miss Selfridges / mustard clutch Guess / butterfly bowtie Kuma Design

Photos: Tatsiana Zaretskaya


12 comments:

 1. Jasmine10:39

  Combo of mustard yellow and bright green is adorable, you shine like a star! :) <3 xo

  ReplyDelete
  Replies
  1. Thank you Jasmine! Loving the bright colours ♡

   Delete
 2. Elenor12:55

  Mõnus kevadine outfit ☀️

  ReplyDelete
 3. Tanya13:21

  Love your golden shoes! <3 Just like a cinderella <3

  ReplyDelete
 4. Anonymous14:10

  Kuidas sa Elvogue'ga seotud oled? :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Tegime natukene koostööd ja pildistasime nende rõivaid minu seljas :))) Varsti blogis!

   Delete
 5. Maarja21:21

  Nii kaunis kevadine! :) Ootan juba põnevusega sinu stiliseeritud kevad/suve outfitte, need on alati minu lemmikud, super oled :)

  -Maarja

  ReplyDelete
  Replies
  1. Sellised kommentaarid annavad ainult innustust juurde! Suur aitäh, Maarja! ♡

   Delete
 6. Kristi16:36

  Woww väga kaunid pildid!!! Supper! ����

  ReplyDelete