20160515

GRANDE OPENING OF ELIZABETH BOUTIQUE


Current week has been full of cheerful events and Wednesday was full of great Italian music, delicious food, happy smily faces and fashion from Elizabeth Boutique. There was a grande opening and fun catwalk with the best friends and collaborators of Elizabeth Boutique and I was über happy to participate as well to show all the blessed pregnant women that you can also wear a beautiful piece of fash while maternity. 


Otsa lõppev nädal on olnud täis meeleolukaid üritusi - minu kolmapäev oli rikastatud näiteks parima live itaalia muusikaga, maitsva toidu, rõõmsate naerunägude ning moeampsudega Elizabeth Boutique'lt. Nimelt toimus Al Bastiones ametlik Elizabeth Boutique'i avaüritus koos moedemonstratsiooni, parimate sõprade ja koostööpartneritega ning mul on tohutult hea meel, et ka mina sain kõigest sellest vapustavast osa, sealjuures tõestades, et lapseootel naised saavad samuti väga edukalt moekaid ja eelkõige kauneid rõivad kanda, mitte ei pea ilmtingimata leppima kotakate massi sulanduvate rasedariietega, mille kesist valikut siin-seal kohata võib.

My three absolute faves // minu kolm absoluutset lemmikkomplekti:
Dragonfly dress HERE // tricolour dress HERE // turtleneck HERE // skirt HERE

Haven't heard of Elizabeth Boutique before? Well, it's a nice and safe shopping environment for a woman who appreciates style and quality, who knows own value and who would like to feel like a queen of her own life. Elizabeth Boutique appreciates quality, classic style, personality, femininity, simplicity and why not a bit of conviviality, too. All the beautiful fashion you can find on their online store or showroom is made in Italy and chosen with love.


Ei ole Elizabeth Boutique'st varem midagi kuulnud? See on tore ja turvaline ostukeskkond stiilsele ja kvaliteeti hindavale naisele, kes teab oma väärtust ja soovib end tunda kui oma elu kuninganna. Elizabeth Boutique hindab kvaliteeti, klassikalist stiili, isikupära, naiselikkust, lihtsust ja miks mitte ka veidi edevust. Kõik kaunid moepalad, mida nende e-poest või Kadriorus asuvast showroomist leida võib, on pärit ja valmistatud Itaalias ning välja valitud suure armastusega.6 comments: