20160412

OUT & ABOUT


Pretty excited to introduce this cosy mohair sweater dress that I scored on Sunday from fashion bloggers flea market into my wardrobe! Yes yes, I was invited there to sell my own clothes, but I couldn't help peeking the stalls of my neighbour Triinu and there this cutiepie was! After a quick fitting, it was clear I wasn't going to take it off myself anymore... Love love love my new sweater dress! I've been looking to add such piece into my wardrobe for too long already - this sort of oversized beauties never really looked good on me, they just made me so giant and not exactly flawless, but trust me, in this knitting, I feel like doing anything and going everywhere! So happy!

By the way, did you attend our flea market on Sunday? If yes, how did you like it? Found a new eye-catcher to add your wardrobe? ;))


Olen kohe päris põnevil, et saan seda mõnusat mohäärist kampsum-kleiti, mille pühapäevaselt moeblogijate kirbukalt koju tõin nii oma garderoobile kui lugejatele tutvustada. Ja-jah, üritusel figureerisin küll müüja rollis, aga kui Triinu minu naabriks sattus, et suutnud ma ahvatlusele vastu panna ning ikka piilusin ka tema stangele - seal see pehme kudum pikutaski, ootas mind! Pärast kiiret riideproovi oli selge, et see kampsun-kleit on justkui mulle loodud ning ma ei kavatsenudki seda enam stangele tagasi panna... Nii suur sümpaatia ühe lihtsa kleidikese vastu! Olen tegelikult säärast kampsunit pikka aega otsinud, aga nende oversized asjadega on paraku selline lugu, et nad just kuigi hästi mul seljas ei istu ning teevad mind pigem hiigelsuureks ja naljakas ning fabuloossest efektist jääb ikka palju puudu. Aga selle kampsun-kleidiga on hoopis teine lugu! Mul on selline tunne, et võiksin sellega ükskõik mida ükskõik kus teha... Nii mugav ja nii pehmete toonidega ja no praeguste ilmadega kandmiseks lihtsalt suurepärane, mantlit pole vajagi! Olen rõõmus!

Muide, kas Sina käisid pühapäeval meie kirbukal? Kui jah, siis kuidas meeldis? Kas leidsid midagi uut ja põnevat, millega oma garderoobi vürtsitada? ;))


Sweater dress fashion bloggers flea market / booties Max Mara / handbag Michael Kors / sunnies American Apparel


6 comments:

 1. Maarja-Liis10:15

  Näed nii hea välja, Emilia! See soeng sobib sulle väääga hästi! Kas loomulikud lokid või tehtud? :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Aitäh, armas Maarja-Liis! Lokid loomulikud ei ole, mul on täitsa pulksirged juuksed muidu :)))

   Delete
 2. Ksenia11:01

  Adore the color of your lipstick, suits this knitting and hairstyle well, you look like you came straight out of pinterest :D :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Thanks! Love that reddish-orange colour on lips like crazy at the moment! ♡

   Delete
 3. http://explorereading.net/the-over-40-ab-solution-review/

  Hello, Looking for info about Shaun Hadsall’s The Over 40 Ab Solution Program Review. If do you want to learn more about The Over 40 Ab Solution Book. Download The Over 40 Ab Solution PDF now!

  http://thebonusbustersreviews.com/the-over-40-ab-solution-guide-review/

  ReplyDelete
 4. Nii toreeeeeee! Nüüd ma küll näen :) :) kallid sulle, täna ei jõudnud kohe üldse!

  ReplyDelete