20160307

JUST HIT PLAY


Hello there, ladies and gents! Hope your new week has started off great and the past one was gorgeous, too! Today I'm sharing with you my theatre look I was wearing the other day. This lovely pomegranate colour dress can easily be turned into an elegant evening outfit, just add some sparkle in the form of a fancy pair of earrings or a necklace as I did, paint your lips matte red and here we go! I love versatile clothes that are so multifunctional that you can wear them from a plain office or school day to a glamorous night in a restaurant or a theatre play. And now, just guess from where I found this dress?! From Elizabeth Boutique, again! Thankfully they are having another sale day tonight at their Kadriorg showroom, yay! But now, I'm just hitting play to Jüri Pootsmann and getting all the work done with an awesome vibe! Have a fabulous day!


Tere esmaspäeva hommikust! Loodan, et uus nädal on kõigi jaoks imeliselt alanud ning et ka möödunud nädal oli kordaminek! Jagan täna oma viimatist teatrikülastuse outfiti. Mulle meeldivad ülekõige multifunktsionaalsed rõivaesemed, mida saab kombineerida erinevate aksessuaaridega muutmaks neid sobilikuks nii kontorisse või kooli ja sealt otse pidulikule õhtusöögile või miks mitte siis ka teatrisse. See armas granaatõuna toonis kleidike just seetõttu mulle meeldibki. Lihtsalt lisa mõned kulinad näiteks uhkeldavate kõrvarõngaste või ekstravagantse kaelakee näol, võõpa huuled mattpunaseks ja voilá! Ja nüüd arvake, kust ma selle kleidikese soetasin?! Jah, jälle Elizabeth Boutique'ist! Õnnekombel on nende Kadrioru showroomis täna suur naistepäeva-eelne müügipäev ning kohe kindlasti tahan ma minna uutele kevadkollektsioonidele tere ütlema! Aga hetkel vajutan ma hoopis 'Play' ja lasen Jüri Pootsmannil tuppa mõnusa tööpäeva vaibi tekitada! Suurepärast uut nädalat kõigile!6 comments:

 1. Luisa-Liisa09:38

  Matid huuled on nii ilusad! Mis huulepulk see on? Kas oled proovinud ka tavalisele huulepulgale matistavat geeli peale panna?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ei ole kunagi proovinud huulepulka ise matistada, siin on tegemist Goshi tumepunase huulepulgaga toonis 007 matt cherry.

   Delete
 2. Alexis10:50

  Adorable necklace <3 happy women's day Emilia!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Thanks love! ♡ Happy Women's Day!

   Delete
 3. Anonymous15:08

  Võluv nagu alati :)

  ReplyDelete