20160211

THE GIRL WHO LOVES COLOUR


Hey girls! An illness had totally knocked me off my feet and that's why it has been pretty quiet around here. I'm healing now and going out from the house today even, but I still feel so weak and that's why I'm sharing today the photos that were taken the other day to add some brightness and colour into these grey days. What really makes me smile though is the fact that birds are already singing outside! It makes me feel so springy and that's why I love this fluffy skirt by Cube Design and these marvellous earrings by Leetal Kalmanson are just such eye candies that if they weren't that heavy, I'd probably never take them off again. Happy Thursday!


Hei tüdrukud! Haigusepisik niitis mind totaalselt maha ning seepärast on siin ka selline vaikus valitsenud. Tänaseks tunnen ennast õnneks juba paremini ning lähen isegi majast välja, kuigi olemine on ikka nõrga võitu. Seetõttu jagan teiega täna juba mõnda aega tagasi tehtud pilte - ehk aitab see natukenegi särtsu ja värvi nendesse hallidesse päevadesse tuua. Tore on aga see, et linnukesed väljas juba laulavad ning see teeb südame kevadiselt soojaks (ettevaatust, haigestusoht!)! Samuti meelestab linnulaul mind kevadiselt ning ongi välja kujunenud uus kohev ja kevadine lemmikseelik Cube disaini poolt. Ja oh, kui need imekaunid Leetal Kalmansoni kõrvarõngad nii palju ei kaaluks ja kõrvas nii rasked ei oleks, siis ei võtakski ma neid ilmselt kunagi kõrvust ära, täielik kirss tordil või täpp i-tähel või lõppviimistlus igapäevasele riietusele. Mõnusat neljapäeva!Tulle skirt Cube / blouse Zara / coat Zara / earrings Leetal Kalmanson / mua Kati Laatsarus

PS! Don't miss a chance to win a gorgeous handcrafted Kuma butterfly bow-tie. More about the Valentine's Day giveaway HERE!


8 comments:

 1. Kätlin14:52

  Väga kaunis ja särav outfit! Love!

  ReplyDelete
 2. Nelia17:45

  Gorgeous earrings, love them! ��

  ReplyDelete
  Replies
  1. I know, right! New favourites! ♡

   Delete
 3. Anonymous12:17

  Ma jumaldan seda huuletooni, kuskil mujal postituses oli see sama vist, äkki ütled, mis brändi ja koodiga tegu? <3

  ReplyDelete
  Replies
  1. See on Make Up Store'i huulepulk toonis Dare Matt ♡

   Delete
 4. Laura16:55

  Vääääga ilus mantel! On see hiljuti ostetud?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Aitäh! ♡ Tegelikult juba kuskil aasta tagasi või veidi enamgi, kardan, et enam seda poodidest ei leia :(

   Delete