20160129

VALENTINE'S DAY GIFT GUIDE FOR HER
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8

Happy Friday! It wasn't too long ago when I posted Valentine's Day dress ideas here and now 14th of February is even closer and perhaps you haven't got a present for your bestie yet, or you're a boyfriend wondering what to get your lady, this gift guide might be a little helpful. I've combined here stuff that I like a lot myself and that I would definitely put in use immediately. I mean, who wouldn't love the amazing scent at home or pretty YSL makeup? And have you heard about blinding Estonian design face blankets or handcrafted butterfly bow-ties? KUMA came out with the new  spring collection lately and it's truly gorgeous, again!


Rõõmsat reedet! Mitte just kaua ei ole möödas sellest, kui teiega valentinipäeva kleidiideid jagasin, nüüd on 14. veebruar aga veelgi lähemal ning juhul, kui sa ei ole oma parimale sõbrannale kinki leidnud või kui oled hoopis noormees, kes pead murrab, millega oma sõbratarile rõõmu valmistada, siis see kingiideede list peaks sind natukenegi aitama. Olen siia kombineerinud asjad, mis mulle endale meeldivad ning mille saamisel ma need kohe ka käiku laseks. Kellele siis ei meeldiks imehea lõhn kodus või YSL meigipalett? Ja kas sa Eesti disainerite näotekikesest või kästitsi valmistatud liblika-kikilipsudest oled midagi kuulnud? KUMA tuli just välja oma uue kevadkollektsiooniga ning see on taaskord hingematvalt imeline!


6 comments:

 1. Kaisa S09:54

  Väga põnevad asjad, Kuma liblikad on lihtsalt imelised! Võiksid teha meestele ka kingiideede listi või mida ise näiteks mehele kinkinud oled ;)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Kuma liblikad on tõesti suurepärased! Aitäh soovituse eest, võib-olla teengi mõtte teoks! x

   Delete
 2. Anonymous11:11

  Tõesti oleks kasulik lugeda sama postitust meeste kinkide kohta!

  ReplyDelete
 3. Charlotte14:30

  Very lovely gift ideas, the butterfly is heavenly! <3

  ReplyDelete