20160111

SPICE IT UP WITH A TULLE SKIRT


Hello ladies! I must apologise for the lack of posts lately, but you know, I'm coming out of the holiday spirit only now and when I'm having the most fun and relaxing time, then I hardly even remember to take my camera out. But hey, let's get to the real topic now!

What is the first thing you remember when you think of Carrie Bradshaw? Tulle skirts! Well, at least that's the first thing I picture. And oh, I love-love-love tulle skirts! They can be so easily styled - I just added my favourite turtleneck to the look, they're comfortable and pretty much always look chic with giving a little spice to the outfit. Funny, but this is actually only third tulle skirt that I own - I got it from Elizabeth Boutique that imports many good quality Italian clothing brands to Estonia and they're very soon opening their online boutique as well. Crazy good news for me and for other outstanding fashion lovers is that already this Saturday they're having a big sale in their showroom in Kadriorg (get more information about the event HERE) and I will absobloodylootely be there too!


Tsauki tsau tüdrukud! Tunnen, et ma pean natuke siin vabandama selle vaikuse eest, mis blogis viimasel ajal valitsenud on. Ma tegelikult hakkan alles nüüd sellest pühade meeleolust välja rabelema ja paraku juba on nii, et kui just see kõige toredam ja mõnusam aeg on, siis ei tule pähegi seda kaamerat välja võtta. Aga heii, lähme nüüd postituse tuuma juurde!

Mis on esimene asi, mis Carrie Bradshaw'ga seoses meenub? Kohevad tülliga seelikud! Vähemalt see on esimene pilt, mis minu silme ette kerkib ning moeikoon Carrie on justkui sääraste seelikute ''eestkostjaks''. Mina totaalselt ar-mas-tan tülliga seelikuid! Neid on nii lihtne teiste rõivaesemetega kokku sobitada - mina valisin lihtsalt oma lemmiku kõrgekaelusega sviitri, need on mugavad ning tagavad peaaegu alati šiki väljanägemise ja annavad outfitile selle viimase lihvi. Mul on küll kõigest kolm lopsaka tülliga seelikut, selle konkreetse tumesinise seeliku soetasin Elizabeth Boutique'st, mis toob maale päris paljusid kvaliteetseid Itaalia rõivabrände. Üsna pea avavad nad ka oma veebipoe, kuid hetkel teeb mind elevaks hoopis see, et juba sel laupäeval toimub nende kadrioru showroomis müügipäev (saa rohkem informatsiooni ürituse kohta SIIT), mis toob seekord külastajateni väga magusad allahindlused! Mina olen raudselt kohal!


Tulle skirt & turtleneck Pois10 comments:

 1. Iris08:52

  Ohh you are looking so cute and beautiful at the same time! xxx

  ReplyDelete
 2. Piia A09:14

  Sul on ikka nii ilusad pikad ja terved juuksed, Emilia! Ma oleksin väga tänulik, kui kirjutaksid lähemalt, millega ja kuidas oma juukseid hooldad :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Aitäh Piia! Ma tegelikult plaaningi varsti kirjutada oma lemmikutest juuksehooldusvahenditest ;)))

   Delete
 3. Sally10:27

  I like how you rock this tulle skirt! Very glamorous and chic. Have a great Monday!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Thanks Sally! Have a lovely Monday you too! x

   Delete
 4. Valentina13:21

  The turtleneck suits you well! And love your hair, too! Where are the pictures taken? Is it your home? Looks gorgeous <3

  ReplyDelete
  Replies
  1. Thank you! ♡ No, it's not my home, photos are taken in Radisson Bly Sky Hotel in the centre of Tallinn.

   Delete
 5. Lovely skirt, reminds me a ballerina :D

  ReplyDelete