20160125

GOLDEN THREAD & COSY SWEATER


After finally getting used to the idea of winter, winter weather really hit Estonia. It's been snowing and freezing at the same time and ideally I'd just shut down to deep winter sleep and wake up once the flowers start blooming, but as it isn't very much possible, I decided to see what happens when I leave my fur coat home and just layer up my outfits instead. I've rediscovered all kind of knitted pieces for myself in these cold winter days and wearing already an example the sweater keeps me way warmer than a usual shirt. The patterned ornate brocade skirt from Elizabeth Boutique is a perfect cherry on top and gives an everyday casual outfit this little spice I always like to add and über cosy outfit is ready and on the go!


Olles viimaks ära harjunud mõttega talvest, jõudiski talveilm täie rauaga Eestimaale. Aina sajab lund ja külmetab ning ideaalis vajuksin ma vist üldse sügavasse talveunne ja ärkaksin alles siis, kui lillelõhn juba ninasõõrmetesse tungib. Kahjuks ei ole see eriti võimalik, seega otsustasin hoopis järele proovida, mis juhtub, kui ma oma sooja talvekasuka koju jätan ja selle asemel hoopis kihiliselt riietun - peaks see viis ju sooja nii pidama kui andma?! Olen taasavastanud kudumid ja mistahes muud kootud esemed ning nüüdseks ka täiesti veendunud, et üks pehme kampsun annab ikka kõvasti rohkem sooja, kui mõni särk. Ornamentidega brokaatseelik Elizabeth Boutique'st on just see kirss kogu malbuse tordil, mille näol mulle outfitile veidikest vürtsi meeldib lisada. 

Muide, Elizabeth Boutique, millest ma korduvalt ka varem juttu olen teinud, avas lõpuks enda veebipoe, mida saab külastada SIIN ning samuti toimub juba sel kolmapäeval, 27. jaanuaril nende Kadrioru showroomis järjekordne müügipäev, kus hinnad lihtsalt sulavad! Rohkem informatsiooni ürituse kohta loe SIIT. Tegusat uut nädalat!


Patterned skirt Pois / sweater Elisa Landri / overcoat Rinaschimento / booties Steve Madden


12 comments:

 1. Luisa09:52

  Emilia! See seelik on imekaunis ja sobib Sulle nii hästi :) See muster on väga kuninglik, et mitte öelda luksuslik ;) Ootan juba põnevusega veel teisi talviseid outfitte! / Luisa

  ReplyDelete
 2. Super outfit! Väga hästi sobib sulle! See seelik on ka minu üks lemmikutest!

  ReplyDelete
 3. Katie11:02

  So cute buttons on your coat, love 'em! <3

  ReplyDelete
 4. Teresa11:23

  Kas see on Mac-i huulepulk juhuslikult? Väga ilus toon.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Anonymous11:51

   +1 :) huvitaks ka, mis huulepulgaga on tegu??

   Delete
  2. Tegemist on Make Up Store huulepulgaga toonis 'Dare Matt' ♡

   Delete
  3. Teresa22:35

   Aitäh! :)

   Delete
 5. Abbigayle12:14

  Very stylish boots - I like a lot how you have combined your look ;)

  ReplyDelete