20160127

FAVOURITE FIVE INTERIORGRAMMERS


Hi everybody! Do you remember when I posted some inspiration about living room decor and also kitchen inspo board? Well, as you may know, by now we've moved and settled, but it always takes a while (read: months) to make a regular house your very own home where you feel comfortable and happy. Not that I wouldn't be happy at home now, I already feel blessed to just have it and live in it, but I just can't help to be piddling on each detail on the surface to make it perfection for myself and that's why I love a great inspiration stream from such an easy channel as Instagram. So yep, today I'm sharing with you my favourite five interiorgrammers, because I think you will love them too!


Tere kõigile! Mäletate, kui postitasin siia inspiratsioonipilte elutoa ning köögi kohta? Nüüdseks oleme küll juba kolinud ning end sisse seadnud, kuid selleks, et end ühes majas koduselt ja ka päriselt hästi, rahul ja õnnelikuna tunda, kulub alati rohkem aega kui nädal või paar. Mitte, et ma praegu õnnetu oleks, ma olen väga tänulik juba lihtsalt selle teadmise eest, et mul on kodu, mida saan jagada oma kõige armsama inimesega, aga samas ei saa ma sinna midagi parata, et mu loomuses on nokitseda iga detaili kallal senikaua, kui enda jaoks perfektsionismini jõuan. Niisiis täna jagan ma teiega oma lemmikumat viit Instagrami kasutajat, kes mind interjöri ja sisustuse osas kõige rohkem inspireerinud on!


Who wouldn't know the world famous fashion mag Vogue, right?! But I must admit that lately I've been cheating on fashion quite a lot and that's on furnishings expense. Good tips and happy pics, always!

Kes ei teaks maailmakuulsat moeajakirja Vogue, eksole?! Ometi pean tunnistama, et viimasel ajal olen moeajakirju reetnud ning palju rohkem aega veetnud sisustusajakirjade seltsis. Alati nutikad nõuanded ja rõõmsad pildid on garanteeritud, kui Vogue Living kasutajat Instagramis jälgida!Girl with obsession of all things eclectic, owning a bright girly home in Texas. The gallery walls and all the stunning art in her house just drives me barmy! I'd like to go shopping in her place with no limit. Oh and by the way, her collection of shoes and makeup is just spectacular, not to say enviable. 

Tüdruk, kes elab ühes 100% tüdrukulikus kodus Texase põhjaosas. Galeriiseinad ja kõik pildid ja maalid tema kodus on absoluutselt vapustavad ning ma oleks kohe päris rõõmus, kui tema juures midagi enda juurde ära saaksin tassida! Muide, ka tema kinga- ja meigikollektsioon on üsna tähelepanuväärne.Another sweet girl from Texas with a lovely home. Loving her taste with patterns and colours and of course the living room vintage cupboard! Cosy and inspiring home as well as the account.

Armas Texsasest pärit tüdruk ja tema rõõmsameelne kodu. Eriti meeldib mulle tema maitse mustrite ning värvide osas ja otseloomulikult see imekaunis elutoa vintage puhvetkapp! Hubane ja inspireeriv kodu ja konto.Stylish blogger from Germany living together with her cutie pie French Bulldog in a chic black & white home in Cologne and posting gorgeous photo inspiration to her followers. So simple, yet so brilliant!

Stiilne Saksamaa blogija, kes elab oma imearmsa Prantsuse Bulldogiga šikis must-valges Kölni apartamendis ja postitab oma jälgijatele imetlusväärset fotoinspiratsiooni. Nii lihtne, samas nii hiilgav! This girl has made a very special place in my heart as I really think she is a genius when it comes to decorating and I find her previous and also present home just craving! Gwen - domino style influencer from Missouri, mum to two kids and wife to a creative husband. Got to check out her Insta!

See tüdruk on erilise koha minu südames vallutanud - tõeline dekoreerimise geenius, kelle nii eelmise kui praegune kodu on minu jaoks täielik maiuspala! Gwen - suur domino stiili pooldaja, kahe lapse ema ja loomingulse kuldsete kätega mehe abikaasa. Tema Insta üle vaatamine on väga tuliselt soovituslik, et mitte öelda kohustuslik!


So, what do you think about these interiorgrammers? And which accounts are your favourite to get inspired in interior field? I'd love to know! x

Niisiis, mida teie nendest interjöri-instagramidest arvate? Mulle väga meeldiks teada, millised on teie enda lemmikud interjöri- inspiratsiooni kontod? x


6 comments:

 1. Laura09:41

  Vogue Living on üks minu lemmikuid ka, peale selle meeldib Elle Decor :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Elle Decor'il on väga mõnus paberkandjal ajakiri kaa, mida ikka aeg-ajalt ostan ♡

   Delete
 2. Brigitta10:00

  @interior123 oli vist see leht, kuhu kõik kõige paremad koondatakse :P see on päris hea ja ülevaatlik ;)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Jälgin kaa neid! Hubased skandinaavia kodud ♡

   Delete
 3. Anita11:01

  All these collages are so amazing!! My favorite is @grysval, but now I will heck out these ones too! <3

  ReplyDelete
  Replies
  1. Thanks Anita! I will check your fave out ;) Take care! x

   Delete