20151113

ROSES & CHAMPAGNE


It's 13 and Friday, so I'm celebrating with roses and champagne... on my dress of course! I'm very much into this comfy dress from Elizabeth Boutique as its silky texture and romantic feel can't leave anyone cold. I'm actually a big fan of dresses with sleeves as they can easily be worn also at wintery times and this specific dress can go for everyday rush, but add a little sparkle with accessories and more special hairstyle and you are ready for an evening event! I an example visited my sweet girl Sandra from www.sandrelle.net and I'm not even sure if my afternoon ''tea & snacks'' has ever lasted as many hours as it did when we were having fun with Sandra! Big thanks to her also for the photos. 

By the way, if you find this romantic dress as gorgeous as I do, then Elizabeth Boutique is having their second sale day on 21st of November in Tallinn - see more information HERE


Täna on 13 ja reede, nii et mina tähistan rooside ja šampanjaga... oma kleidil, otseloomulikult! Olen kõrvuni armunud sellesse ülimugavasse kleidikesse, mis on pärit Elizabeth Boutique'ist ja ma usun, et selle romantiline hõng ja siidine tekstuur ei jäta kedagi külmaks. Olen tegelikult päris suur pikkade varrukatega kleitide austaja, sest neid saab imelihtsalt kombineerida ka talvisel ajal ja seda konkreetset kleiti saab minu arvates väga lihtsalt kanda päevasel ajal argitoimetusi tehes ning lisa vaid paar aksessuaari, muuda natuke soengut ja oledki valmis õhtuseks ürituseks! Näiteks mina käisin oma armsal sõbrannal Sandral külas, kes blogib aadressil www.sandrelle.net Ma isegi ei tea, kas minu pärastlõunane ''tee & snäkid'' on kunagi nii nii mitmeks meeldivaks tunniks veninud nagu meil Sandraga venis, mõne inimesega jätkub lihtsalt juttu veidi pikemaks!  Suur aitäh Sandrale ka tänaste piltide eest.

Muide, kui Sinule meeldib see roosiline kelidike sama palju, kui minule, siis märgi kalendrisse 21. november punaseks ja ole kohal Euroopa Hotellis, kus toimub Elizabeth Boutique'i teine müügipäev. Seekord on fookus just jõulu- ja aastavahetuse eelsetel pidustustel ning magusad moeampsud otse Itaaliast on garanteeritud! Vaata ürituse täpsemat informatsiooni SIIT!


Follow me on BLOGLOVIN'


8 comments:

 1. Triinu09:08

  Väga romantiline look, kindlasti tasub sinna müügipäevale kiigata! :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Aitäh Sulle! Kindlasti tasub ;)))

   Delete
 2. Anonymous09:27

  Väga ilus ja romantiline kleit. Pikk varrukas on ka super:)

  ReplyDelete
 3. Sirli12:30

  ohoo, kui tore kleit!

  ReplyDelete
 4. Alina13:27

  Love this huge bowtie in your hair, adorable look!

  ReplyDelete