20151027

PURPLE ON PINK


Purple, pink and dash of red - girliest and happiest colours of all colours. But all in one outfit?!  With pink lips and purple flowers around the neck? Hmmm. After I painted my nails raspberry pink and took my fave purple autumn coat out of the wardrobe, I wondered whether it's going to be too much, but hey, if the leaves are falling off the trees and nature loses colour, sun appears more and more rarely, someone has to shine in the middle of this yellowish-brownish world! And at least for a day, it was me! And I realised that when I'm wearing bright colours to make my outfit pop (which I usually do), then I never really apply more makeup than a lovely lipstick (obviously my must have beauty  product in every day!) - this time I went for the shade of Cocktail Pink by Teeez. What's your favourite beauty product?!


Lilla, roosa ja tsipake punast - kõige tütarlapselikumad ja rõõmsamad värvid. Aga kui hästi nad kõik koos ja ühes outfitis sobituvad?! Koos roosade huulte ja lillade lillede ümber kaela? Hmmm. Kui ma hiljuti oma küüned vaarika-roosaks võõpasin ning lemmiku lilla sügismantli kapist välja võtsin, mõtlesin hetkeks küll, et ehk on see kõik ikka liig, aga hei, kui puud on raagus ja loodus kaotab värve, päike ilmutab end järjest vähem ja vähem, siis keegi peab ju selle kollakas-pruuni maailma keskel särama! Ja vähemalt üheks päevaks olin see mina! Avastasin sealjuures, et kui ma särtsakamaid toone kannan (mida ma tavaliselt ka teen), siis ei kuulugi minu päeva kuigivõrd rohkem kosmeetikat kui huulepulk (milleta ma kohe kuidagi läbi ei saa!) - seekord osutus valituks toon Cocktail Pink selliselt toredalt brändilt nagu Teeez. Mis on Sinu lemmik ilutoode?!


Pink pencil skirt Patrizia Pepe / plaid shirt Reserved / purple wool coat Zara / handbag Baggys / statement necklace New Look / two-sided earrings Lindex


Follow me on BLOGLOVIN'

16 comments:

 1. Amanda11:50

  Perfectly styled outfit, I love your coat and your skirt!
  Amanda ❤

  ReplyDelete
 2. Mariel13:24

  See mantel on ikka väga kaunis, juba pikka aega imetlen :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Aitäh! Ise ka armun iga kord uuesti, kui see jälle selga läheb :)))

   Delete
 3. Paula J13:50

  Roosa ja lilla sobivad hästi kokku. Särtsakas neiu oled :) Minu lemmikuks ilotooteks on ripsmetušš, selleta ma kodust ei välju!!!

  ReplyDelete
 4. Salome11:28

  Love the shades of pink, they are gorgeous!!

  ReplyDelete
 5. Rebecca20:21

  I love your coat so much! What a perfect outfit! Casual yet chic and stylish.

  ReplyDelete
 6. Sa oled seda juba palju lugenud, aga tõesti jumalik mantel ! Tore on su seljas teistsugust lõiget näha , seeliku mõttes nagu . Polegi selline lendlev nagu tavaliselt : ) Ilus komplekt !

  ReplyDelete
  Replies
  1. Hehehe, ei ole jah lendlev, kuigi tegelikult mul on väga palju pliiatsseelikuid garderoobis! Järgmise outfiti postituse idee on vist olemas :)))

   Delete
 7. Matilde20:00

  Very nice nail color ;)

  ReplyDelete
 8. Selma19:27

  Väga ilus kaelaehe, sobib sulle hästi :) muuseas, minu lemmikud on kaa huulepulgad ja läiked :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Aitäh! ♡ Huuleläikeid mul nii palju pole, aga huulepulgad on ikka korralik nõrkus!

   Delete