20151030

MY CHARCOAL JANVIER


So I decided to slow down a bit and wear something everlasting and modest. I'm also trying to get myself more used to the hats and with the amount of hair that I'm blessed to have, let me tell you, it's not easy! It's hot and often itchy, but I guess human being is capable of getting used to anything, or at least that's how I've heard. In general I find hats, especially floppy hats, very chic and pretty. This specific cap hat, in my opinion, goes well with this charcoal + moss green Iris Janvier midi dress and together with wedge booties and cosy scarf creates a kind of casual everyday look in what I'd take walks in a park, do the grocery or work in an office - you can also call it my comfortable look. 


Niisiis, otsustasin hoo natuke maha võtta ja vahelduseks midagi ajatut ning tagasihoidlikumat selga panna. Sealjuures proovin ma end tasapisi mütsidega harjutada ning uskuge mind, selle koguse juuste juures, millega mind õnnistatud on, ei ole see teps mitte lihtne! Hoopis palav ja pahatihti ebamugav on, kuid nagu ma kuulnud olen, siis inimene harjub kõigega. Üldiselt mulle peakatted, eriti kübarad siiski meeldivad - lihtne viis, kuidas outfiti šikimaks muuta. See konkreetne nokaga müts sobib minu arvates väga kenasti kokku selle tumehalli-samblarohelise Iris Janvieri kleidiga. Koos täistallaga saabaste ning pehme ja sooja salliga moodustub mõnus igapäevane casual look ehk mina läheksin niimoodi näiteks parki jalutuskäigule, toidupoodi või teeksin lihtsalt kontoris tööd ehk siis selline näeks välja minu tavaline ja mugav argipäeva riietus.

 

Midi dress Iris Janvier / cosy scarf gift from my mom in law / wedge booties Max Mara / cap hat H&M / black crossbody Mango


Follow me on BLOGLOVIN'

19 comments:

 1. Riinu11:04

  Ooh, tõesti šikk ja väljapeetud outfit :)

  ReplyDelete
 2. Anonymous11:41

  One of my favorite outfits of yours for sure ❤

  ReplyDelete
 3. Sonja11:57

  I'm in love with your boots and the hat! You look amazing :)

  ReplyDelete
 4. ashley13:14

  pretty!

  ReplyDelete
 5. Britt13:51

  Need ilusad pikad juuksed ajavad mu hulluks!!! Imekena :')

  ReplyDelete
  Replies
  1. Hehehe, aitäh Sulle, Britt! ♡

   Delete
 6. Kaisa17:09

  Väga mõnus sügisene look. See müts annab palju juurde, armas!

  ReplyDelete
 7. Anonymous17:30

  See ei puutu küll otseselt postituse teemasse, kuid mis tunne sul abielus olla on ja kas midagi muutus ka? Teete midagi teisiti või tunnete teistmoodi? :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Oi, väga hea tunne on abielus olla :))) Tegudes vist küll midagi ei muutunud, kuid tunne on harmoonilisem. Muidugi on mälestustepagasis nii palju nii armsaid ja ilusaid mälestusi juures - see on midagi kordumatut, mida pulmapäeva(de)l kogesin.

   Delete
 8. Kate19:25

  Looking fab, Em :) is it an Estonian designer's dress? :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Yes, it is! Iris Janvier is the name :)))

   Delete
 9. Helen20:14

  Mulle nii meeldib see kleidi kangas. Mis materjalist see on? Sul on hea maitse :-)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ma tänan! Tegemist on siidist kleidiga :)))

   Delete
 10. Anonymous09:01

  Need huuled!! Imelised...

  ReplyDelete