20151006

MAX&Co x BLOGGERS


Me and three other fashion bloggers from Estonia were invited to bring the vibe and lead the show at MAX&Co's new autumn-winter line presentation the other day. New collection is all about comfort and matching different pieces that might not go together at all at first sight. It all looks and also feels very cosy and casual, so I believe that every woman could find something cherished. As I like geometric patterns and bold colours, my choice was this bright set of striate crop top and midi skirt with leaf pattern. I like the length of the skirt as it makes it suitable for almost any kind of weather and of course I adore the cut! The moss green wool coat is balancing a combination of red and blue and might even be a little bit too mild next to the other set, but the amazing trick is that you can wear it both sides! One day you have a teal blue coat, turn it around and next day you're walking around in green coat! How genius is that?!


Mõnda aega tagasi olime mina ja veel kolm Eesti moeblogijat kutsutud MAX&Co uue sügis-talvise kollektsiooni esitlust läbi viima ning elus mannekeenidena rõivaid demonstreerima. Uus kollektsioon kõneleb eelkõige mugavusest ning vahva on see, et esemed, mida esmapilgul ehk üldse koos selga ei paneks, sulanduvad üheks terviklikuks komplektiks just uskumatult hästi ning minu arvates ongi just see MAX&Co fenomen. Ma usun, et iga naine leiaks nende valikust endale midagi südamelähedast. Kuna minule teadupoolest meeldivad geomeetrilised mustrid ja julged värvid, siis minu valikuks osutus särtsakas kombinatsioon punase-sinise triibulisest särgist ja lehemustrilisest midi seelikust. Mulle meeldib seeliku pikkus, mis teeb ta kandmise sobilikuks pea iga ilma või aastaajaga. Loomulikult jumaldan ma seda lõiget väga! Rääkides aga villasest samblarohelisest mantlist, siis see justkui tasakaalustab värvilist virvarri oma maheduse ja malbusega, kuid peamine asi selle mantli juures on hoopis see, et seda saab mõlemat pidi kanda! Üks päev käid ringi sinise mantliga, siis pöörad selle aga pahupidi ja voilá - teine päev on seljas täitsa teist nägu õdus samblaroheline mantel. Kui geniaalseks minna saab?! 


True princess Stella was wearing adorable combination of white and brown, just look at her!

Tõeline printsess Stella kandis imehästi välja selle oivalise kombinatsiooni valgest ja pruunist, lihtsalt vaadake teda!


Triinu was totally in her own element and as I wrote earlier that every woman could find something lovable from MAX&Co store, then here's the proof - don't you think that already the style of me and her is so different that it's struggling to believe that those pieces really came from the same collection?!

Triinu oli totaalselt omas elemendis ning kui ma ennist mainisin, et iga naine leiaks MAX&Co poest omale midagi armastusväärset, siis siin ongi tõestus - kas te ei arva, et juba minu ja Triinu stiil on niivõrd erinev, et raske on uskuda, et need rõivad tõesti ühest ja samast kollektsioonist pärit on?!


I love the coat and especially its colour and soft material that Kätriin was wearing! The cute hat is just like a cherry on a cake!

Armastan seda mõnusalt pehmet ja imelist karva mantlit, mida Kätriin esitles! Armas müts annab nii palju juurde ja on justkui kirss tordil!


Photos: Meisi Volt

Follow me on BLOGLOVIN'

No comments:

Post a Comment