20151020

FLORAL x BURGUNDY


Okay, now it feels really like autumn and when you say autumn, I think burgundy! I have always liked deeper shades of red and burgundy definitely is one of the colours that suits autumn perfectly! So I was surprised when I realised that there's not even a single dress in my wardrobe in this colour. And when you are missing something in your wardrobe and searching for something classic with modern twist, you turn to Iris Janvier, right?! ;) I walked into their showroom and this floral burgundy baby smiled right at me! I knew immediately that I'm going to combine it with this Ivo Nikkolo's wool jacket with fur collar and rock this autumnal Sunday! For now I'm wishing you a lovely week and stay tuned for Tallinn Fashion Week sneak peaks via my Instagram account (@emiliachochia), I'm personally the most excited for Friday's Iris Janvier show, of course!


Okei, nüüd on juba täitsa sügise tunne kohale jõudnud ja kui keegi ütleb ''sügis'', siis mina mõtlen ''burgundy''! Mulle on alati punase sügavamad toonid muljet avaldanud ning burgundy on sügiseks minu arvates justkui loodud! Niisiis olin ma üsna üllatunud, kui avastasin, et minu garderoobis ei leidu isegi ühtainsat säärases toonis kleiti. Ja kui garderoobist miskit puudu on ning otsid just sellist modernse noodiga klassikalist rõivaeset, siis külastad ju ikka Iris Janvieri?! ;) See lilleline burgundy toonis  kleidikene naeratas mulle otse silma sisse ja ma juba kujutasin endale ette, kuidas ma seda Ivo Nikkolo villase jakiga kombineerin ja säravalt pühapäevale vastu lähen. Praeguseks soovin kõigile aga vahvat nädalat ja piiluge vahel ikka minu Instagrami kontole (@emiliachochia) kaa, ilmselt jagan mõnda lemmikumat hetke Tallinn Fashion Week'ist ja muidugi olen juba väga põnevil reedese Iris Janvieri show pärast!


Floral burgundy dress Iris Janvier / wool jacket Ivo Nikkolo / handbag Baggys / all the accessories gifted 

Follow me on BLOGLOVIN'

12 comments:

 1. Mariete09:53

  Väga mõnusad sügisesed värvid!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Õues on nii ilus veel praegu ♡

   Delete
 2. Anonymous11:06

  Your hair is gorgeous, girl!

  ReplyDelete
 3. Omg see Ivo Nikkolo jakk teeb su veel veel naiselikumaks..... Nii ilus....

  ReplyDelete
 4. Triinu15:31

  Su juuksed on imelised, Emilia!! Mida nendega teed, et and nii kohevad ja säravad on? Või on sul üldse pikendused? Hästi mõnusad pehmed ja siidised tunduvad :) Aa ja muide, väga lahe kell :P

  ReplyDelete
  Replies
  1. Aitäh, Triinu! Pikendusi ei ole ja ausalt öeldes ma väga oma juustega midagi ei teegi... Pole kunagi värvinud ega mingit spetsiaalset hoolduskuuri vms teinud, lihtsalt pesen ja kammin aeg-ajalt hehe :)))

   Delete
  2. Triinu16:56

   Mitte Mitte kundig pole värvinud?? Ma just lugesin kokku, et mul on juba neljas erinev juuksevärv :D

   Delete
  3. Täitsa tõsi, mitte mitte kunagi ei ole värvinud :)))

   Delete
 5. Lara19:52

  where's the headband from? looks pretty! xoxo

  ReplyDelete
  Replies
  1. I bought it ages ago, can't remember, sorry! But thanks a lot :)))

   Delete