20151004

FAVE LOOKS FROM THE FASHION WEEK HUSTLE

 

Fashion Week season is almost over by now, just a few days of Paris Fashion Week are left and I thought to already hastily make a blog post with my favourite street style looks from New York, Milan, London and Paris. Unfortunately I must say that this season definitely wasn't one of my favourites, I just haven't found my inner hippie yet (if there even is one) and I can't really get all the 70s vibe and if you know what has been going on already for a while on catwalks and trend reports, then it basically is all about suede, fringes and denim, totally back to 70s! I'm just more of a 50s girl and can't help it :) However, I managed to find some eye candies still also for myself. It's not a big secret that I adore colours and feminine cuts and that's why I always get excited to discover looks of Anna Dello Russo - one of my fave fashion icons for sure! I guess I also got a coat fever recently and I think there can never be enough of nice jackets and coats in your closet, especially if you live in a nordic country. Little bit of fur, tartan pattern and marsala reached my eye as well during the Fashion Week hustle. I'd be curious to hear who's your biggest style icon or a role model?!


Moenädalate hooaeg on peaaegu lõppukorrale jõudnud ja ongi vaid paar päeva Pariisi Moenädalat veel jäänud. Seega mõtlesin mina juba rutakalt tänavamoe postituse oma lemmikumate moeampsudega New Yorkist, Milanost, Londonist ja Pariisist ära teha. Kahjuks ei leidnud mina seekord tänavamoe hulgast kaugeltki mitte nii palju favoriite, kui näiteks eelmisel moenädala hooajal, ma lihtsalt ei ole oma seesmist hipit veel leidnud (kui selline asi minus üldse peidus on) ja mind see kogu 70ndate vibe kahjuks või õnneks niivõrd ei puuduta, ja noh, kui olete näinud viimaste hooaegade moeetendusi või lugenud ajakirjadest top trendide kohta, siis teate, et kõik keerleb seemisnaha, narmaste ja teksa ümber - oleme totaalselt tagasi 70ndates! Ja siis olen mina, kes kaldub ikka pigem sinna 50ndate poole - can't help it :) Igatahes, kes otsib, see leiab ja nii leidsin ka mina mõne tänavamoe silmarõõmu. See, et värvid on mulle väga südamelähedased, ei ole just suur saladus ning samuti olen ma suur naiselike lõigete fänn ja see omakorda on põhjuseks, miks ma alati elevusega ootan oma ühe lemmikuma moeikooni - Anna Dello Russo - outfite. Tundub, et olen vahepeal ka mantli-palavikku haigestunud, sest viimasel ajal tundub küll, et kauneid jakke ja mantleid ei saa kunagi liiga palju omada, eriti elades põhjamaal. Natukene karusnahka, tartan mustrit ja marsala punast riivasid moenädala keerise ajal samuti minu silma. Oleks põnev teada, kes on Sinu suurim stiiliikoon või eeskuju?!


Follow me on BLOGLOVIN'

6 comments:

 1. Kristi10:46

  Minu vaieldamatu iidol on Coco Chanel <3

  ReplyDelete
  Replies
  1. Coco, igati elegantne ja iseseisev naine, temast ei saa tõesti ei üle ega ümber ♡

   Delete
 2. Kõik kingad ja saapad tahaksin siit endale. Nii ilus ja vävikas valik! Braavo!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Tunnen täpselt sama! Eriti ihkab mu süda selle musi-koti järele :)

   Delete
 3. Kate18:24

  You are one of my fav fashion bloggers so I think you are also a fashion icon :) Besides I have always liked Grace Kelly a lot and when I saw your wedding photos I was amazed how similar you looked :) You are a princess, Emilia! :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Well this is an extremely sweet thing to read on a Monday morning! Thank you so much! You just made my day! ♡

   Delete