20150915

WEDDING WEEK: PREPARATIONS


Today I have been married for just a month and however it's an extremely short period, it feels like a lifetime! Maybe because we've just done already so many things while being married - an example, we had an another wedding! Haha! The memories are very fresh still and maybe because of the bright emotions that are so dang difficult to put into words, writing a blog post about my own wedding is a very hard task for me.

So I did a little research, scrolled through our photos and decided to make a kind of blog post series - 'Wedding Week' - and bring with each post a little different topic to you, starting from the morning of the big day with all the preparations and of course, photos. I hope you'll not get annoyed and I hope this way there'll be a little more excitement left for you as well. 

PS! I'm planning on writing also a post where I answer all your unanswered questions related to the wedding topic, so shoot them all either under this post, to my FacebookInstagram (@emiliachochia) or directly to an email emiliachochia@gmail.com.

Evening before the wedding day, Archi drove me over to my parents' house and after a last dinner as single, I stayed there alone with my beloved family that was two members bigger than usually, as my brother with his gorgeous wife payed a visit from US for our wedding! I was so happy about it and of course we all got already a little sentimental and quite excited for next day, thankfully I was enough tired to sleep normally until six thirty in the morning. Looking back, I think one of the wisest decision was to organise the whole getting ready process at my parents' house. This way I didn't need to hurry to any places and every helper, including photo- and videographer, came to me. 

The most weird thing about the whole day was that I didn't stress out at all. Like, not at all. I wonder how's that even possible?! I've always been so emotional and tears are covering my eyes very easily. I guess I just didn't have time to get nervous this morning, there was always something I needed to do and in the end I had marvellous hair stylist and makeup artist who kept me laughing and enjoying the beginning to the maximum. I was happier that I even could imagine with the outcome of my wedding day look and I own a big thank you to all my family.

When the time to start driving to the church arrived - and as me and Archi spent the last night before the big moment separately, we hadn't seen each other, he had no idea how'd I look and actually neither did I about him -  I got extremely excited about seeing my man already! / To be continued /


♡ ♡ ♡


Täna olen ma abielus olnud täpselt ühe kuu jagu ning kuigi see on ülilühike aeg, tunnen ma hoopis vastupidist! Võib-olla selle pärast, et me oleme juba päris palju asju oma abielu jooksul korda saatnud - noh, näiteks jõudsime juba veel ühe korra abielluda. Haha! Mälestused on veel väga värsked ja emotsioonid väga intensiivsed, et kohe päris raske on neid sõnadesse panna ja ausalt öeldes on oma pulmapäevast blogipostituse kirjutamine minu jaoks üks keerukamaid asju.

Niisiis tegin ma natukene eeltööd, sirvisin veel- ja veelkord meie pulmapilte ning lõpuks otsustasin luua postituste seeria - 'Wedding Week' - kus iga postitus käsitleb ühte konkreetset osa pikast ja õnnelikust päevast, alustades siis hommikusest ettevalmistustest ja seda otseloomulikult koos piltidega. Ma loodan, et te ära ei tüdine, vaid niiviisi õnnestub teil hoopis kergemini jälgida ja ehk õnnestub mul teis isegi natuke põnevust üles ärgitada.

PS! Ühes postituses plaanin ma vastata ka kõikidele lugejate küsimustele seoses pulmade ja nende korraldusega, nii et jätke oma küsimused julgelt kas selle postituse alla, minu FacebookiInstagrami  (@emiliachochia) või kirjutage otse meilile emiliachochia@gmail.com.

Õhtul enne pulmapäeva sõidutas Archi mind minu vanemate majja, kus me koos viimast korda vallalisena õhtust sõime ning peale mida Archi mind minu armsa pere hoolde jättis ja ise koju tagasi sõitis. Minu kullakallis vend oli koos oma abikaasaga USAst meie pulmadeks kohale sõitnud ning tõtt öelda ei oskaks ma paremat pulmakinki välja mõeldagi! Ma olin nii rõõmus ja koos läksime me muidugi päris elevile järgmise päeva pärast, õnneks olin ma aga nii väsinud, et sain rahulikult välja puhata ja ärkasin alles pool seitse hommikul. Tagantjärele mõeldes oli üks targemaid otsuseid see, et valisin oma ettevalmistuste ja valmis sättimise kohaks südamelähedase vanematekodu. Nii ei pidanud mina kuskile tormama, vaid kõik abistajad, sealhulgas foto- ja videograaf, tulid ise minu juurde.

Kõige imelikum asi terve päeva puhul oli see, et ma ei stressanud üldse. Mitte natukenegi. Kuidas see üldse võimalik on?! Ma olen alati väga emotsionaalne olnud ning pisarad on mul alati tagataskust võtta. Ma arvan, et sel hommikul oli mul lihtsalt liiga palju tegemist ning mul ei leidunud aega, et närvi minna. Lõppude lõpuks oli mul suurepärane juuksur ning imetore meikar, kes mu tuju üleval hoidsid ning muremõtteid kallale ei lasknud. Tänu tervele perekonnale oli minu valmis sättimine väga nauditav protsess ning jäin lõpptulemusega tegelikult palju enam rahule, kui ma eales ette oleksin osanud kujutada.

Kui kätte jõudis aeg, et sammud kiriku poole seada - ja kuna mina ja Archi veetsime öö enne pulmapäeva lahus, me polnud üksteist näinud, temal ei olnud õrna aimugi, kuidas mina välja näen ja tegelikult ei osanud mina ka tema välimust ette kujutada - sattusin ma juba väga elevile ning mind valitses põnevus, ärevuskõdi ning ma lihtsalt ei jõudnud seda hetke ära oodata, et saaksin juba oma mehe kõrval seista! / Jätkub /


Follow me on BLOGLOVIN'

25 comments:

 1. Sarah11:06

  You were so beautiful bride. Lots of happiness and love!

  ReplyDelete
 2. Anonymous11:21

  Did you have any special routine before wedding? Diets? Gym? Would like to hear how you got fit :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. To be honest, I hate any kind of diets. Shame on me, but I'm also not so into sports. Of course I try to be as healthy as I can, I move a lot, and I'm not eating junk food, already because I love cooking and only with fresh and good quality ingredients. But when it comes to losing weight or getting fit, then I honestly have never done anything to get my 'dream number of weight', because first of all I don't even have such thing in my head, secondly I feel good in my body as it is and I most of all... I adore curvy girls! ;)))

   Delete
 3. Anonymous11:27

  Wow! Congratulations!

  ReplyDelete
 4. Ursula11:45

  Väga ilusad fotod. Võin omast kogemusest öelda, et tegelikult ei kae need emotsioonid ja tunded ka aastatega kuskile. Meie oleme kuus ja pool aastat abielus olnud ja ikka on rõõmutunne igapäevaselt sees. Palju õnnelikke aastaid Teile!

  ReplyDelete
 5. Liis-Maria12:51

  Ootan põnevusega juba järgmisi postitusi. Eriti sellepärast, et abiellun ise kevadel, aprillis.
  Minu poolt küsimused ka:
  1) Kes pulmapäeval su meiki tegi?
  2) Kus teie pulmapidu toimus? Õues või väljas?
  3) Kas teil oli mingi pulmateema, värv või lill?
  4) Kas pulmakoht pakkus ka sööki või pideite mujalt tellima?
  Aitäh vastamast!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Oi, palju õnne! ♡
   Võtan kõiki küsimusi postituse koostamisel kindlasti arvesse! Aitäh! x

   Delete
 6. Beata13:59

  You guys go together so well! Both look stunning <3

  ReplyDelete
 7. i have to admit that you are the most beautiful bride i've ever seen!! gorgeous dress and so interesting & pretty hair!!!!
  xo adeline

  ReplyDelete
  Replies
  1. Wowiee, this is so sweet of you! Thank you so so much! ♡

   Delete
 8. Meril14:33

  Hei Emilia! Ma olen su blogi juba mitu kuud jälginud ja mul oli nii hea meel, kui sa uuesti postitama hakkasid:) Elasin ka teie pulmale hashtagi abil kaasa ja tahtsin paluda, et kui hakkad küsimustele vastama, siis võibolla räägiksid sellest, kuidas te üldse otsustasite abielluda ja millal see oli, kui kaua te pulmi korraldasite ning keda te pulmade korraldamisel soovitate kasutada ja keda võibolla mitte nii väga (pulmaisa, catering, fotograaf, jumestaja, juuksur jnejne)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Heihei! Seda on suur rõõm lugeda :))) Võtan sinu soove arvesse. Aitäh! x

   Delete
 9. Anonymous15:28

  Kus teie paaripanek toimus? Õnnepalees või hoopis kuskil looduses? Mereääres? Miks just sellise koha valisite? Kas pidu toimus samas edasi või suundusite kuskile? Kus te pildistamas käisite?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Aitäh küsimuste eest! Vastan siis üheskoos teistega eraldi postituses ;))

   Delete
 10. Lisbeth16:24

  Sa oled niiii niiii ilus pruut, Emilia! Väga suure huviga ootan juba veel pilte ja palju õnne teile!

  Lisaks tahtsin veel kirjutada, et sinu blogi uus avapilt on samuti väga kena. Nii sinulik :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Suur suur aitäh sulle, Lisbeth! ♡ ♡ ♡
   Ma ise olen uue välimusega ka väga rahul! Jeee!

   Delete
 11. Tannya16:42

  Very nice photos indeed. I noticed that Archi has interesting cufflinks and I very much fancy your gorgeous red lips. Bold decision!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Thank you. The cufflinks are legacy of my grandmother whom uncle used to wear them and there are actually initials of him on it ;)))

   Delete
 12. Helen17:05

  Lips indeed are very gorgeous and suit you so so well :) Congrats!

  ReplyDelete
 13. Such fantastic wedding week preparation photos. I just loved having a glance into this post. Anyways, we have also been doing preparations for our wedding day that will be held in next month at one of the most beautiful garden NYC wedding venues.

  ReplyDelete