20150925

SAILOR STRIPE x PEPLUM GLEE


Greetings from Tartu on this foggy Friday morning! Archi has been in Georgia during this week and I thought to pay a visit to Southern Estonia, so here I am! I must say that the outfit I'm showing today is my September fave for sure! It's so super comfy! And this shirt with sailor stripe and touch of tattoo print was and is also now my favourite from Jean Paul Gaultier x Lindex collection that they launched a year ago for supporting breast cancer research. I'm a fan of this colour combo as this mild beige and contrast purple nails and lips make me feel like I wasn't just thrown into muddy autumn, but I can take my time to smoothly switch from summer to autumn :)


Tervitused Tartust sellel udusel reedehommikul! Kuna Archi on terve nädala Gruusias olnud, siis mõtlesin, et lähen teen ühe tiiru Lõuna-Eestis. Ja siin ma olen! Tuleb tõdeda, et see outfit, mida täna näitan, on kohe kindlasti minu septembri lemmik! See on nii super mugav! Ja nii oli ja on siiani ka see meremehehõnguline särk Jean Paul Gaultier x Lindex aastatagusest kollektsioonist, mis muuseas toetas ka rinnavähi uuringuid, minu suur lemmik.Värvikombo meeldib mulle samuti praegu väga. Mõnus mahe beež ja natuke kontrasti lillade huulte ning küünte näol - tekib mõnus tunne, et mind ei visatud kohe julmalt porisesse sügisesse, vaid saan rahulikult aega võtta, et suvest sujuvalt sügisesse üle minna :)


And for the end, let me present you Daniella - a super duper cute and fluffy Pomeranian puppy, who doesn't belong to me, but my dear girlfriend, so I was honoured to chill out together with these two lovelies the other day. But now, let's get back to the business! I have some exciting news that I can't wait to share already! Just a bit more... Enjoy your Friday!


Ja lõpetuseks lubage tutvustada Daniellat - ühte äraütlemata armsat ja kohevat Pomeraniani kutsikat, kes küll ei kuulu minule, aga minu kallile sõbrannale. Niisiis oli mul au koos kahe armsa preiliga paar päeva tagasi aega veeta. Nüüd aga peaks uuesti töiseks ja asjalikuks hakkama, enne, kui see töönädal läbi saab! Mul on mõned põnevad uudised, mida ma juba nii väga teiega ka jagada tahaks, aga veel ei saa. Varsti-varsti... Mõnusat reedet kõigile!


Peplum skirt Dolls / multicoloured shirt Jean Paul Gaultier x Lindex / ballerina pumps Marks & Spencer / handbag Fiorelli / leather-gold watch gifted

Follow me on BLOGLOVIN'

6 comments:

 1. Väga armsad balleriinad :) Kas need on juba ammu soetatud? Ja kust M&S poest? Äkki saan veel jaole :P

  ReplyDelete
  Replies
  1. Aitäh Sulle! ♡ Need on juba üle aasta aja tagasi soetatud, nii et ma ei julgeks lubada, et neid veel kuskil leiad. Kingakesed vallutasid mu südame silmapilgselt hehe :)

   Delete
 2. Hilde13:02

  Wow how cute puppy!!!!! Love Pomeranians!!

  ReplyDelete
 3. Sophie19:55

  So stylish, so chic! ��

  ReplyDelete