20150926

Balmain x H&M


I can't tell how excited I am for Balmain x H&M exclusive collection! Already when I saw first sneak peaks, and actually already in the beginning when I heard that H&M is going to launch a collection together with Balmain, I was simply thrilled!!! I love the design of Balmain fashion house - their geometric cuts, glitters, bold monochromic collections, sensuality and supreme femininity... Ahhhh! And then all this adorable will be created for high street brand like H&M, which means that the line will actually be affordable and every fashionista can acquire something unique and bizarre. 

 Collection reflects the diversity, energy and the right attitude and as creative director Olivier Rousteing says, if you love the world of Balmain, you've got to love its models. Balmain x H&M campaign takes place in futuristic city subway with Kendall, Gigi and Jourdan who have been visible on Balmain's catwalks over past few months already.

Counting down the days when Balmain x H&M collection will hit the stores! 5th of November will be my happy day :)


Ma ei oska isegi kirjeldada, kui põnevil ma olen Balmain x H&M eksklusiivse kollektsiooni pärast! Kui nägin esimesi sneak peak'e ja tegelikult kui esimest korda kuulsin, et Balmain hakkab H&M'ile kollektsiooni looma, olin elevil nagu väike laps jõuluõhtul! Ma armastan Balmaini moemaja loomingut - nende geomeetrilised lõiked, sära ja litrid, julged monokroomsed kollektsioonid, sensuaalsus ja ülim naiselikkus... Ahhhh! Ja siis luuakse see kõik üheks kollektsiooniks high street brändile nagu seda on H&M, mis tähendab, et rõivad on tegelikult taskukohased ja iga fashionista saab endale midagi unikaalset ja ekstravagantset soetada.

Kollektsioon peegeldab mitmekesisust, energiat ja õiget suhtumist ning nagu Balmaini moemaja loovjuht Olivier Rousteing ütles, kui armastad Balmaini maailma, siis armastad ka selle modelle. Balmain x H&M kampaania tegevus leiab aset futuristliku linna metroos koos kampaania staaridega, kelleks on Kendall, Gigi ja Jourdan, keda on juba viimased paar kuud Balmaini moeshow'del näha olnud.

Niisiis, 5. november saab olema üks elevust täis poodlemise päev :)


 #HMBalmaination 

Follow me on BLOGLOVIN'

2 comments:

  1. Pildi pealt tundub tõesti üsna sinulik kollektsioon. See karvane jakk on hästi äge.

    ReplyDelete