20150607

Weekend fun


Hello hey from Tartu on this wonderful sunny Sunday morning! Hope you've had a great weekend by so far! It's been full of fun for our little family - starting with many kind of concerts and performances and finishing with heavy dinners at La Dolce Vita. It totally is the must go place in Tartu! 
We took it very easily and did a lot, so my outfit had to be firstly comfortable and for myself I nailed it, haha! This flowing green summer dress has been one of my old favourites for hot summer days like it finally was yesterday! Yay! And I can't overlook the hats... Nor sunnies :-P 
Our puppy completely enjoyed our adventures as well and however Archi has a crazy mad hurtful injury from his last football game, he managed to do all the fun with us! The littlest one is just enjoying this sun so much lately, she is always finding the sunniest spot even indoors and prefers to lay down on these ♡


Sellel kaunil päikesepaistelisel pühapäeva hommikul hõikan teile tsauki tsau Tartust! Loodan, et teil on siiani väga vahva nädalavahetus olnud! Meie pisikese pere jaoks on see olnud täis rõõmu ja seiklusi alustades erinevate kontserdite ja etendustega ning lõpetades kosutavate õhtusöökidega La Dolce Vitas. Parim pitsa Eestis for sure!
Kuna me võtsime seekord vabalt ja tegime palju, siis pidi ka minu outfit olema ''vaba'' ja eelkõige mugav, niisiis panin selga rohelise lendleva suvekleidi, mis on kuumadel suvepäevadel minu väga hea ja ustav kaaslane olnud :-) Ja otseloomulikult ei saa ma mööda vaadata kübaratest... Ega päikseprillidest!
Kutsa nautis tublisti meiega koos ning kuigi Archil on oma eelmisest jalgpallimängust (loe: lahingust) täiesti pööraselt hull ja valus vigastus, ei jäänud ta ilma millestki, mis meie tegime! Kõige väiksem meist naudib päikest ikka täiel rinnal ja isegi siseruumides otsib ta alati kõige päikselisema koha ning heidab siis sinna pikali ♡


dress H&M / hat American Apparel / handbag Baggys / ballerinas Marks & Spencer / sunnies Lindex

7 comments:

 1. Nii lemmik outfit :))
  Tahaks ära märkida, et mul kui pärnakal on üliiii hea meel lugeda, et vähemalt mõni eestlane ei arva, et Steffanis on parim pitsa! Vahel käin seal ja leian end taas mõttelt, et mis selle siis nii heaks teeb?! :D :D

  ReplyDelete
  Replies
  1. Haha no päris pitsa tuleb ju ikka Itaaliast! Ja kuigi Steffani pitsat käisin ikka kaa traditsiooniliselt korra aastas söömas, siis viimane kord pettusin küll väga, kui peperoni pitsa asemel ''soolapitsa'' serveeriti :))))

   Delete
  2. Sama! Mul on tuttavate pärnakate seltsis veits halb tunne öelda, et mulle tegelikult Steffani ei meeldi, nii rasvane ja ülekoormatud kuidagi. Tartus on veel Pizza&Vein, kust olen ka hoopis paremat pitsat saanud.
   Ja Emilia, see graffiti on nii lahe! Pool-tartlasena nägin seda esimest korda alles eile, kui juhuslikult Supilinna jalutama sattusin.

   Delete
 2. Jaana21:55

  See kübar on i-m-e-l-i-n-e! :)

  ReplyDelete
 3. Lovely photos. :)

  ReplyDelete