20150516

Soaking up the sun


Good afternoon, marzipans! Today has been The Day! First of all, it has been all sunny and this just makes me smile! But secondly, and more importantly, we finally got to peek inside our new home and I'm very very happy! It was so exciting to see all what's inside, because we had only been driving around the house and saw it only from outside until now. I must say that we both are so overwhelmed and can't wait to move in finally! Hopefully we manage to do it at least couple of weeks before the wedding, but hey, according to Murphy's law, for sure things coincide :-P I'm trying to take it as easy as I can and in the end everything anyways goes with the swing! By now, we have got few offers from kitchen companies and actually kitchen is my favourite part to work on! Then I'll go on with bathroom and so forth. Wish you a wonderful weekend continuing! x


Tere päevast, armsad lugejad! Täna on alles vahva päev olnud! Esiteks toob juba see soe päikene naeratuse näole, kuid teiseks saime me lõpuks piiluda oma tuleviku kodu uste taha! Siiani oleme ainult ümber maja sõita saanud ning maja väljast poolt unistava pilguga vaadanud, aga nüüdseks on ehitus juba nii kaugel, et saame kenasti sisse! Nii põnev oli kõike näha-katsuda. Me oleme mõlemad nii rahul ja õnnelikud ning ei jõua ära oodata, et juba sisse kolida saaks! Loodetavasti juhtub see vähemalt paar nädalat enne pulmi, kuid hei, Murphy seaduse järgi langevad asjad niikuinii kokku :-P Ma küll püüan asju rahulikult võtta ning mitte üle-muretseda, sest lõppude lõpuks sujuvad asjad nii või teisiti kenasti! Praeguseks oleme saanud ka mõnelt köögitegijalt pakkumise ning tegelikult ongi köök minu lemmik osa kodu sisustamisel ja planeerimisel. Järgmisena võtan ilmselt vannitoa ette. Mõnusat nädalavahetuse jätku! x12 comments:

 1. Anonymous20:11

  Ilusad kevadised pildid
  Kui see saladus pole, siis mis firmadest köögimööbli pakkumisi küsisid? :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Aitäh Sulle! ♡
   Ei ole saladus - praegu olen käinud Idemas, Arensis ja Noblessas. Disainerid veel tegelevad asjaga ja järgmise nädala jooksul peaksin lõplikud pakkumised juba ka saama.

   Delete
  2. Anonymous22:09

   Kas köögi pakkumiste küsimiseks peab teadma juba kõiki täpseid mõõtmeid, veetorude jms asukohti või saab algse pakkumise küsida ka ilma neid teadmata?

   Delete
  3. Mõõte ja planeeringut peaks ikka teadma, sest muidu ei saa nad ka mitte midagi pakkuda. Materjali võid ju välja valida, aga ka sellele ei saa hinnapakkumist teha, kui ei teata, kui suur köök tuleb, kuidas ja mis lahendustega materjali kasutada jne. Veetorude, külmiku ja ahju/pliidi asukoha teadmine tuleks muidugi kasuks, aga see pole vast nii oluline, sest hiljem saab paigutust ka muuta. Köögi plaan peaks sul aga kindlasti juba olemas olema, sest muidu ei taheta (enamikes kohtades) isegi jutule võtta :-)

   Delete
 2. Kaisa21:06

  Kaunid pildid, ja see mantel <3 Tundub, et Tallinnas oli täna juba päris soe :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Aitäh Kaisa! Enam-vähem kevadine ilm hakkab tõesti vaikselt kohale jõudma :-D

   Delete
 3. Kus kanti kolite?:)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Minu lemmikpiirkonda - Viimsisse :-)

   Delete
 4. Maribel10:30

  Fantastiline taust!!! Nii kaunid pildid!!! Palju õnne uue kodu puhul (:

  ReplyDelete
  Replies
  1. Suur suur aitäh Maribel! ♡

   Delete
 5. Britta21:28

  Kus te siis praegu elate? NB! Ilusad pildid tõepoolest :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Aitäh Sulle ♡ Praegu elame Kadriorus.

   Delete