20150513

Put on your red lipstick!


It's been silent for quite some time already in here - there's much going on right now as we need to decide last bigger details about our Estonian wedding, so that we can move on with piddling on particular things. However it doesn't really sound like it takes hours or even days to decide something, but believe me, it does! It totally does! Mostly because you need to carefully rethink everything and consider different options and well, as it's your big day, you can't help that you want everything to be perfect. I guess all of you who have went through this process know what I'm talking about and who haven't, well, once it gets real, you'll understand what I meant!

Anyways, to avoid one more silent day on my blog, I'm planning to overwhelm you with the results of the photoshoot I had together collaborating with a lovely blogger Valeria. Thereby it's also the very first photo session for my blog where I'm not alone on the photos and I must say it was loads of fun! Let me know how do you feel about such contrast and stay tuned, because we're planning to capture something spunky pretty soon!


Juba mõnda aega on siin valitsenud vaikus ning seda peamiselt seetõttu, et meie esimese pulmapeo ümber on tiirlenud palju valikuid ja valikud tähendavad otsuseid, ehk siis pidime tegema viimased suuremad otsused, et siis juba pisidetailide kallale asuda. Kuigi võib tunduda, et otsuste langetamine ei tohiks tunde või isegi päevi kesta, siis tegelikult see nii ei ole! Esiteks juba seepärast, et kõik tuleb hoolikalt läbi mõelda ja erinevaid variante kaaluda, sest noh, see on ikkagi väga tähtis päev ning paratamatult tahad, et kõik oleks täiuslik. Ma usun, et kõik, kes on kunagi sama protsessi läbi teinud teavad, millest ma räägin ning need, kes ei ole - kui pulmad ukse taga on, siis küll te mõistate, millest ma rääkisin!

Igatahes, et veel üht vaikset päeva siin blogis vältida, olen otsustanud teid üle koormata ühe toreda fotosessiooni tulemustega, mis koostöös armsa Valeriaga sündisid. Tegemist on minu kõige esimese fotosessiooniga blogi jaoks, kus ma ei ole piltidel üksinda, vaid koos teise blogijaga. Kindlasti anna teada, mida sellisest kontrastist arvad ning stay tuned, sest õige pea jäädvustame me veel midagi vahvat!Everything we're wearing is from Baggys


12 comments:

 1. Elisabeth10:29

  See kleit sobib sulle imehästi, Emilia. :)

  ReplyDelete
 2. Nii ilusad pildid! See kontrast on nii lahe - brünetil valge kleit, blondil must kleit ja mõlemal punased aksessuaarid. Ja KUMU on vaieldamatult mu lemmikkoht Tallinnas!
  -P.
  My blog: BOWTIE DIARY

  ReplyDelete
  Replies
  1. Jeee nii tore, et Sulle meeldib :-)

   Delete
 3. Juta16:41

  Pean Piiaga nõustuma ) nii lahe kontrast ja ootan juba järgmisi pilte! )

  ReplyDelete
 4. Justina09:48

  Adorable photos, love your necklace!

  ReplyDelete
 5. veronika10:48

  ilusad tüdrukud ilusates kleitides ilusatel piltidel ☺️ ☺️ ☺️

  ReplyDelete
 6. Mona18:54

  Iludused! Ootan juba väga uusi pilte teie mõlemaga. :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Suured tänud! Varsti tulevad! x

   Delete