20150528

Purple meets mint


I love mixing contrasts, so I decided to go with a little ''purple meets mint'' theme in my daily outfit few days ago. Fantastic Anzelika Tunikova captured me and then I guess I inspired myself with these colours and made fully purple moodboard post yesterday (click to see it!), but that's not it! Guess what am I working on now? Yep, mint moodboard it is! Haha, but no worries, it's probably not going to make it to this blog before the end of June. 
Oh and did you know that Red Carpets festival is back in town again?! From now on, I'll be off to ER Boutique on Roosikrantsi 16 and you're all so welcome to come to check out their wonderful clothing pieces and maybe ching-ching a little champagne even?! ;-)


Ma armastan miksida erinevaid kontraste ja nii saidki erklilla ning mündiroheline minu igapäevases riietuses paar päeva tagasi kokku. Fantastiline Anzelika Tunikova pildistas mind üles ning seejärel ammutasin iseendast inspiratsiooni ja tõin eile teie ette ühe väga lilla inspiratsioonigalerii (kliki, et postitust näha!), aga see ei ole veel kõik! Arvake ära, mille kallal ma nüüd nokitsen? Jep, mündikarva inspiratsioonigalerii on täiesti õige vastus! Haha, aga ärge muretsege, enne juuni lõppu see postitus siia blogisse ilmselt ei ilmu.
Oh ja kas te Punaste Vaipade üritusest ikka olete teadlikud, armsad sõbrad?! Just täna see toimubki ning mina veedan osa oma neljapäevast igatahes ER Boutique'is (Roosikrantsi 16) ja ka teie kõik olete sinna väga oodatud, et tutvuda ägedate moeampsudega ning kõrvale ehk isegi kihisevat kokku lüüa?! ;-)Everything I'm wearing is from Baggys ♡

6 comments:

 1. Anonymous12:13

  Hi! I am Latvian girl studying in Tallinn and I like your nails a lot! :) Who is doing them for you? :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Thanks girl! ♡ Hope you like it here in Tallinn! I'm doing my nails at Fahle beauty salon, you can easily book an appointment there! x

   Delete
 2. Jaana13:01

  Kaunitar! Väga ilus kleit! Sobib Sulle kui valatult :O)

  ReplyDelete
 3. Irja19:00

  See all on siit komplektist minu lemmik! Kingad on muidugi ka väga naiselikud, aga kuidas sa nendega kõndida suudad? :D

  ReplyDelete
  Replies
  1. Sall? Jah, sall on tõesti ilus :-) Kingade osas - no ma arvan, et see on harjutamise asi! :-)

   Delete