20150427

You're my butterfly, sugar, baby


I have never been really a big fan of yellow and I didn't even realise how I started to have already plenty of sun coloured items in my wardrobe, just tell me, how?! For sure I haven't bought anything yellow because of the colour, but well, here they are and why o not wear them then!
Already some time ago I received a lovely gift from KUMA Design - they are making handmade leather accessories and when I opened my box, guess what, one little bright yellow butterfly flow out of there! I took her to a little walk and here's the outcome...


Ma ei ole kunagi olnud suur kollase sõber ja ma isegi ei märganud, et minugarderoobi on kogunenud juba päris märkimisväärne hulk kollaseid esemeid - kuidas küll nii?! Kindlasti ei ole ma ostnud midagi just kollase värvi pärast, aga ilmselt on kõik need esemed mind kuidagi paelunud ja noh, mis seal ikka, kui on kollased, siis on kollased!
Juba mõnda aega tagasi jõudis KUMA Disaini poolt minuni üks armas kingitus - nad valmistavad käsitsi nahast aksessuaare ning kui mina oma pakikese lahti tegin, lendas sealt välja ei keegi muu kui üks väike särav kollane liblikas! Niisiis võtsin ta endaga jalutuskäigule kaasa ja tulemus on siin...


Photos: Tatsiana Zaretskaya

Yellow skirt Desire / white shirt Zara / butterfly bow-tie KUMA / shoes Basconi


10 comments:

 1. Sofi17:04

  Ooo need liblikad on in ilusad! Colleen sober sulle imehästi :)

  ReplyDelete
 2. Liis18:33

  Väga kaunid kingad ja see aksessuaar on uskumatult lahe! ❤️

  ReplyDelete
  Replies
  1. Suur aitäh! ♡ Ühed suured lemmikud mõlemad :-)

   Delete
 3. ooooommmggg, kui ilusad juuksed ;) Mis nende saladus on ?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Aitäh Sulle! ♡ Ma ei oska küll ühtegi saladust rääkida... Ainus asi, mis ma oma juustega teen, on pesemine ja kammimine. Kusjuures seda esimest protseduuri viin läbi kuskil korra kahe nädala tagant! Kindlasti aitab kaasa ka see, et ma ei ole kunagi oma juukseid värvinud :-)

   Delete
 4. Your hair looks amazing! Pretty girl you are! :)
  -Mia

  ReplyDelete
  Replies
  1. Thank you so much, Mia! ♡

   Delete
 5. Nii särav, väga ilus! :)

  ReplyDelete