20150401

Hello, April!


I'm sorry, but the following is for my Estonian readers - soovin kõigile ilusat aprilli algust! Esimene kevadkuu tõotab minu jaoks vega põnev tulla ning usun, et nii mõningasse tegevusse saan kaasata ka teid, mu armsad lugejad!

Aprillikuus on palju toredaid üritusi toimumas, aga kahjuks on sattunud kuidagi nii, et vähemalt pooltel mina osaleda ei saa - järgmise nädala teise poole veedame Archiga tema sünnipäeva puhul spaas ja puhkame töistest tegevustest ning aprilli viimased päevad veedan Londonis. Siin on aga kolm üritust, kus ma kohe kindlasti kohal olen ja ka teistel kohale tulla soovitaksin:


Esmalt kutsuksin teid kõiki igal aastal toimuvale blogijate kirbuturule, kus teiste moeblogijate hulgas ka mina oma rõivaid ja aksessuaare sümboolse summa eest ära kingin :-) Tasub kindlasti uudistama tulla!
Seekord leiab üritus aset 12. aprillil kell 12.00-17.00 ja asukohaks on Telliskivi Loomelinnaku mõnus  resto Foody Allen. Lisaks ostmisele-müümisele jätkub ka muud põnevat tegevust: kohal on meikarid, kes soovijatele näod pähe joonistavad ning samuti tuleb üllatusi köögipoolelt. Loe lisainfot ning liitu üritusega SIIN!


Tiina Talumees Couture esitleb 14. aprillil toimuval glamuursel moeetendusel oma 1930ndatest (PS! I adore 30s!) inspireeritud kevadkollektsiooni ''Must valges'', kus kohtuvad sajandialguse väljapeetud naiselikkus, kaasaaegsed moodsad mummulised kangad ja efektsed lillemustrid. Tiina Talumehe autorikollektsioon on ood ajatule naiselikkusele moodsas võtmes. Lisainfo ning piletid leiad SIIT!


15. aprilli õhtul, paar päeva enne minu lennu väljumist, leiab aset Veebiajakirja Femme aprillikuu salongiõhtu ning sel korral on külla tulemas fitnessikuninganna Egle Eller-Nabi. Loe ürituse kohta täpsemalt SIIT!

PS! Minu sünnipäeva kingiloosi võitjaks osutusid Anna-Maria Ja Saara Denisov. Aitäh kõigile, kes osa võtsid! ♡

3 comments:

 1. Merike19:01

  Teil in übel ajal sünnipäevad :) blogijate kirbukal kohtume! :)

  ReplyDelete
 2. Anna-Liisa22:02

  Tiina Talumehe show piletid on ju über kallid!! Aga kirbukale tuleks küll ;)

  ReplyDelete
 3. I bought quality clothes and shoes I super love at https://www.justfor5pounds.com

  ReplyDelete