20150315

Hello Internet!


It sure looked like it, but no, I didn't fall off the face of the earth. I've been just very busy living my life and well, mostly when you are having the most fun, you just forget your camera, taking photos and  spending time in internet. A lot has been going on - I've attended some events and besides Denim Dream SS15 collection presentation, there was Lindex #superrolemodel collection presentation on Thursday, after what I headed to Viru Keskus, where was an opening of a brand new Apotheka. Yeah, you might think that there's not much fun in a pharmacy, but believe me when I say it was and besides fun it was also delicious and educating! :-)
Yesterday, me and Archi discovered that we had a first engagement anniversary! Hurray! I've been engaged to this amazing creature already for a year now and guess what, today only in five months I can call him my husband! Oh boy, how thankful I am for my man.
But okay, let's move to an outfit photos now...


Kindlasti tundus, nagu ma oleksin maamunalt maha kukkunud, aga ei, see siiski ei olnud nii. Olen lihtsalt oma elu elamisega päris hõivatud olenud ja eks ikka juhtub olema nii, et just siis, kui kõige lõbusam on, ununeb nii kaamera kui see, et võiks mõnda hetke ka jäädvustada, rääkimata siis internetti sattumisest. Kogu aeg toimub midagi - peale Denim Dreami kevad-suve kollektsiooni esitlust toimus neljapäeval Lindexi showroomis #superrolemodel kollektsiooni esitlus, peale mida veetsin omakorda toreda õhtu Viru Keskuse uhiuues Apothekas. Jep, kindlasti mõtlete, mida lõbusat saab olla apteegis, aga uskuge mind, peale väga lõbusa õhtu oli kõik ka väga maitsev ja hariv! :-)
Eile avastasime Archiga, et meil on esimene kihlumise aastapäev! Hurraa! Ma olen olnud kihlatud kõige imelisema inimesega maailmas juba aasta aega! Ja ei suuda hästi uskuda, et juba täpselt viie kuu pärast saan teda oma abikaasaks kutsuda! Oh boy, ma olen selle mehe eest äraütlemata tänulik.
Lähme aga edasi päikseliste outfiti piltide juurde...

silky jumpsuit H&M / golden bomber jacket River Island / yellow clutch Guess / sunnies Mango / lacqured shoes New Look / earrings and most of the rings Boohoo

12 comments:

 1. Mona10:51

  Vauu nii ilusad pildid! Pean ikka küsima, mis juuksehooldusvahendeid kasutad? :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Aitäh ♡ Ma ausalt öeldes ei ole ühelegi kindlale tootele truuks jäänud ning väga suurt erinevust erinevate toodete puhul ei märka.

   Delete
 2. Tõesti nii ilus pükskostüüm!
  -P.
  BOWTIE DIARY

  ReplyDelete
 3. Väga lahe värvilahendus. Ilus huulepulk!

  ReplyDelete
 4. Agnes20:37

  Really cool jumpsuit! You look ordinary cute in it :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Thanks! Love it as well! x

   Delete
 5. Liise Britt09:51

  Nii armsad kingad (: Ja palju palju õnne teile kihluse aastapäeva puhul! (:

  ReplyDelete
 6. loreida20:45

  nägin su blogi anne&stiilis, väga lahe leid! mulle täiega meeldib su stiil;)

  ReplyDelete
 7. I bought my favorite bag at https://www.justfor5pounds.com Super stylish!

  ReplyDelete