20150211

Stella McCartney x Adidas = StellaSport


Eilse pärastlõuna veetsin ma väga mõnusalt koos teiste moehuvilistega Rocca al Mare Adidase esinduspoes, kus esitleti Stella McCartney ja Adidase koostöös valminud spordi- ning vaba aja rõivaste kollektsiooni.
Moeshow toimus seekord tantsulises võtmes ning Kalev/Cramo tantsutüdrukud olid kokku pannud tantsukava, mis läbi kollektsiooni ka esitleti. Moeblogija Helene Vetik tutvustas värvilist ja igati nooruslikku kollektsiooni ning juba pelgalt tema blogi põhjal võiks öelda, et StellaSport oleks justkui tema selga loodud, nii et mina ei oleks küll kedagi teist seal meie ees ette kjutanud :-)
Tuju aitasid üleval hoida ka DJ puldis Piret Järvis ning õhtujuht Karl Erik Taukar, kes meid ka minikontserdiga kostitas.
Minu õhtu oli igatahes positiivseid emotsioone täis! 
PS: StellaSpordi kollektsiooniga saavad nüüd juba kõik tutvuda ja seda otseloomulikult Adidase poes. Infoks veel nii palju, et hinnad on disainerkollektsiooni kohta üllatavalt head! Ükski toode üle 80 euri minu mäletamist mööda ei maksnud. x

I had a really cool afternoon yesterday at the StellaSport's collection presentation. This very colourful and fun collection is designed by Stella McCartney for Adidas as you could already guess from the title.
It was a little bit different kind of show as instead of typical models, there were cheerleaders who were wearing pieces from the StellaSport collection and they had prepared the dance program after what an Estonian fashion blogger Helene Vetik introduced each piece of the line.
My evening was definitely full of positive emotions and now can already everybody go to any Adidas' store and try on the favourite pieces from this unique sportswear collection. Prices were quite reasonable, nothing was really higher than 80 euros if I remember correctly. x


Photos: Jana Laigo

2 comments:

  1. joanna17:30

    nii ilus oled! väga ägedad kõrvarõngad.

    ReplyDelete