20141016

Out and about

Peale selle, et meil käisid jälle sõbrad Riiast külas ja meil oli väga mõnus õhtu minu vaaritatud toitude ja hea veiniga, oli ka minu kallil Elkel täna sünnipäev! Saadan Sulle suuri punaseid virtuaalmusisid!
Käisime Archi ja poistega Kristiines, õigemini Sportlandis, sest jalkapoistel on seal ju -50% allahindlus ning järsku oli kõigil vaja uusi jalgpallijalatseid. Sest noh, otseloomulikult peavad need kõik ju totaalselt erinevad olema ning mitte mingil juhul ei saa tavaliste muruputsadega kunstmurul mängida ja vastupidi. Siseruumides mängimisest rääkimata! :D 
Mina sain vähemalt värvide osas konsulteerida, win win :D
 Nüüd on lihtsalt hea kodus olla, teed juua ja ennast sooja teki sisse mässida ning diivaniga põhimõtteliselt üheks sulada. 

//

Furthermore our friends from Riga came over and we had really nice time with dinner and delicious wine, I met Elke the birthday girl. 
We also went to sports store with A and guys to choose new football shoes to play on grass and fake grass and artificial grass and blah blah blah... At least I could consult about the colors, win win :D
Now, at home, I'm just becoming one with my sofa while drinking tons of tea.

Kisses XX

No comments:

Post a Comment