20141010

In the moment

Sain kutse Viru Keskuse 10. juubeligalale, kus ma eile ka käisin ja väga mõnusalt aega veetsin! Hea oli peale pikka ja töist neljapäeva aeg maha võtta, šampanjat juua ja elavat orkestrimuusikat Britt Samosoni moodide taustal nautida. 
See pilt on samuti eile tehtud - Viru Keskuse poed olid poole üheni gala külalistele avatud ja mis eriti hea - magusate allahindlustega! Ning muidugi käisin ma igas poes kübaraid proovimas ♡
Hommikul käisin Mariliisi ja Liise-Lottega kiirelt ka ilumessilt läbi. Tundus, et korraldajad on sel aastal messi rohkem ilusalongidele jms suunanud ning seetõttu ma eriti sealt midagi ei leidnud ja särasilmil ei lahkunud :D
Üldiselt olen ma selle nädalaga nii rahul Kõik on kuidagi väga õigesti ja hästi. 
Päikest päevadesse!

//

I was invited to a gala to celebrate Viru Keskus's (shopping moll in Tallinn) 10th anniversary and so I went there yesterday, after a long busy day. It felt just so good to slow down, drink champagne while listening to live orchestra music and watching a fashion show of Estonian designer's Britt Samoson's new collection.
The picture that you can see up there was made on this event also. As the shops were open till late and with quite nice prices, I ran to every store to try on my favorite hats!
In general, I'm really satisfied and happy with this week. God... I love my life! 
Take care XX

No comments:

Post a Comment