20141029

289 päeva pulmadeni a.k.a wedding hair talks

Pulmad, pulmad pulmad! Ligikaudu 9 kuud on selle suure päevani, mis tõenäoliselt tohutul valguskiirusel otsa saab, veel aega. Palju on juba paigas, palju veel ka otsustamata.
Hea uudis on näiteks see, et leidsime omale pulmaisa. Ja minul lõppevad sõnad lihtsalt otsa.... Julgen käsi südamel öelda, et tegime suurepärase valiku. Usaldustunne on laes ja ei jää palju puudu, et ma põnevusest lakke kargaks!

Weddings, weddings, weddings! 9 more months to go until that day.
Many things are already decided, but there's still lots to do.
I'm going to chit-chat a little bit of wedding hairstyle - what I definitely don't want to see sitting on my head on my wed-day and which hair would only make my smile to wear it.

Kuigi ma võiksin siia tõesti palju kiidusõnu meie pulmaisa kohta kirja panna, arvasin, et kirjutan seekord ikkagi soenguteemadel. Jah... esiteks juba selle pärast, et paljud teist ei ole ju samamoodi abiellumas nagu mina, kuid vastupidiselt pulmaisa valimisele leidub elus mitmeid põhjuseid, miks üks kaunis soeng omale pähe teha - kas pole?!


Enne, kui hakata pead murdma sellega, kuidas oma kiharad pulmapäevaks sättida, tuleks kindlasti omada juba pruutkleiti või vähemalt kindlat nägemust sellest, milline see välja nägema peaks. 
Minu puhul algas näiteks kõik peokoha stiilist - kui peokoht oli leitud, sain alles kõik teised detailid - nagu riietus, värvid, lilled, kutsete- ja lauaplaani disain, muusika ja nii edasi ja nii edasi - paika panna.
Hetkeseisuga polegi ma tegelikult seda õiget kleiti veel leidnud, kuid pilt on mul silme ees ja kangekaelne nagu ma olen, oma soovidest ma taganeda ei kavatse!
Ühesõnaga, kuna minu kleidil saab olema palju pitsi ja küllaltki avatud selg, oleks kohane juuksed poolenisti kinni või täitsa lahti jätta.
Küll aga tean ma, mida ma kohe päris kindlasti oma peas näha ei sooviks.

Before you start puzzling how to adjust your wedding hair, you should have a dress or at least very clear picture of how should it look like. The dress and the hair have to match, so it's easy to use a dress as a hair guide. 
I don't have my dress ready yet, but I know exactly that I want lots of lace and opened back. As you can picture, my long curled hair would look pretty stunning on naked back.
First I show you something I wouldn't like to see on my head at all:
Ehk siis nagu pildil näha, ei soovi ma mitte mingisugust ussipesa oma kuklal, samuti ei soovi, et soengu asemel istuks peas hoopis harakapesa meenutav moodustis gazillionite pärlite ja kivikeste ja sulgede ja muu blingiga. Sassis juuksed ehk tõusev ja minu jaoks mõistmatu trend on välistatud. Lisaks, ei soovi ma ka seda, et minu juustest saaks ebamaine karvane toru, mis jäigalt vaid ühe koha peal seisab... Liiga kunstlikud lokid on kah välistatud, ei, aitäh!
Õnne kombel olen ma õnnistatud minu jaoks maailma andekama juuksuriga, nii et soengu pärast ma tegelikult eriti ei põegi.

Lisan siia piltide näol ka soenguvariandid, mis mulle täitsa meelt mööda on.

From the pictures up there you can notice that I don't want any worms on my nape, nor magpie nest with gazillion of pearls, diamonds, feathers etc. Too messy hair is not for me, that's for sure. I also prefer my wedding hair not to look like unworldly hairy tube that is stuck in one place and one place only. Too fake curls that look like they were made of plastic are also excluded, no, thanks!
Fortunately I'm blessed with the best hairdresser in the world, so I'm not that worried about this topic in general.

Here are also some examples of the hairstyles that'd make me smile to see on my head:
Lopsakad (kuid kindlasti mitte liiga kunstlikud plastmassi taolised elukad!!!!) lokid on OK.
Ilusti ja elegantselt sätitud kinnised juuksed nagu ülemisel pildil on ka väga OK.

Natural lushy curls are OK.
Nicely and elegantly adjusted updo like you can see on the pictures up there are also very OK.

PS! Ütlen lõpetuseks seda, et avaldasin vaid oma arvamust ja ei tahtnud absoluutselt kellegi südame pihta oma jutuga lüüa. Mõni kannab ehk väga efektselt välja selle, mille kohta mina nägu krimpsutan.... Äkki pole ma lihtsalt õige inimese peas teatud soenguid näinud, mida kritiseerisin :)

1 comment:

  1. Mona23:03

    That's a useful one! Interesting hair styles and nice pictures. Well done (Y)

    ReplyDelete