20140926

Sending the summer to sleep. With good memories of last week

Vihmaste ilmade saatel on suvi otsakorrale jõudnud, samuti on nädalavahetusse jõudmas septembri kolmas nädal.
Archi ema pöördus just oma kodumaale tagasi - see on ka põhjuseks, miks ma nii kaua ühtegi sissekannet pole teinud. Jube palju tegevust on lihtsalt olnud ja kes siis raatsiks üldse arvuti poole vaatata?!

Minu armas tulevane ämm (heheh, muigab) käis esimest korda elus Tallinnas, Eestis! Mitte just eriti uskumatu... Meie käime ju kogu aeg seal ja kuidagi nii on läinud, et perekonnast keegi peale vendade polegi Eestisse sattunud.

Ühesõnaga, Archi ema on ära saadetud. Võttis see küll umbes liiter pisaraid, kuid eks neid reise tuleb veel, nii sinna kui siia :) Ja see on ju vana tõde, et kahjuks või õnneks lähevad kõige paremad päevad lennates.


Ja mis me siis ära tegime ja ära nägime? Käisime unikaalses keskaegses Tallinna vanalinnas, mis tegelikult läbi turisti pilgu on tõesti fantastiline. Ise oleme juba selle kõigega nii ära harjunud, et ei panegi seda ilu ja vaateid tähele. Toompea munakivised tänavad said kõvasti kolme jalapaari trampimist tunda. Loomulikult jõudsime ka festivalile Valgus Kõnnib Kadriorus. See oli omaette elamus. Okei, muidugi ei anna seda võrrelda Tomorrowlandiga vms, aga i k k a g i !!! Kadrioru pargis, Kunstimuuseumi hoovis ja Presidendi lossi lähistel sai ka päevavalgel jalutatud - isegi roosid õitsesid veel roosiaias!

Lisaks Tallinna ajaloolisele ja looduslikule küljele kohtusime ka kõikide lähedaste sugulastega. Kuna mu kallil emmel oli parasjagu sünnipäev, oli hea võimalus kõik tädid-onud-nõbud ja teised ära näha :)
PS! Mul on nii nii hea meel, et minu ja Archi pere nii hästi läbi saab! Algusest peale on kõigil ühe perekonna tunne olnud ja see on vähemalt meile väga oluline! Family always comes first... Always.

Selle lühikese ajaga jõudsime veel Lennusadamasse, mis on tegelikult kaa päris lahe hehe. Käisime Kalamajas ja heades restoranides head toitu mekkimas. Tegin ämmale ka kama! Minule väga meeldib kama, Archile samuti, loodetavasti jõi ka Archi ema seda mitte ainult viisakusest :D
Eriline kogemus, mida Archi ema tõesti nautis oli ühe imelise Žanna aroomi-massaaži sessioon, kus saad lisaks tohutult heale (ja hästi lõhnavale!) massaažile lisaks personaliseeritud parfüümi. Soovitan kõigil, kes Tartusse satuvad, Žanna juurde aeg kinni panna! Väärt kogemus!!!

Jah, käisime ka Tartus! Ilmad olid nagu nad olid, aga suudlevad tugengid ja La Dolce Vita pizza sai ikka ära nähtud/proovitud. Lisaks kaunistab Piibe maanteed väga kaunis loodus, mida Tartusse ja tagasi reisides imetleda saab :) Eestimaa sügis on lisaks ju veel ka nii värviline :)

Natuke šoppasime ja käisime kaubanduskeskustes, toredatel inimestel külas, spaas, võtsime ette jalutuskäike rannal ja isegi tegime koos süüa :D Oeh, tegelikult tegime ikka päris palju erinevaid asju, aga aitab nüüd jutust vist küll. Soovin teile ilusat nädalavahetust ja lubagem mul nüüd sentimentaalne edasi olla. xx

No comments:

Post a Comment