20140908

Meeleheitel pruudi pihtimused: osa I

Ma käisin mõnda aega tagasi pruudisalongis oma pulmapäevaks kleite proovimas. 

Ma ise tegelikult arvan, et praegu on mul küll veel nii palju aega selle tähtsa päevani ja ausalt öeldes pole pulmakleit kaugeltki see esimene nimekirjas olev asi, mille pärast ma pead valutan ja närve kärsatan. 

Minu jaoks on hetkel elulise tähtsusega peokoht välja valida (sest need ilusad kohad, mis mahutavad ikka mõne külalise kaa ära, lähevad kui soojad saiad ja neid on niigi nii üli mega vähe!), täiuslikult lõbus ja lustakas pulmaisa/õhtujuht saada ja oh my, see kõige raskem asi, mille ees me mõlemad Archiga alati pea liiva alla peidame - külaliste nimekiri ehk keda kutsuda ja keda kutsumata jätta. 

See on niiiiiii raske!!!!!! Mõnes mõttes oleks jummala armas kahekesi kuskil romantilises kohas abielluda ja üksteise seltsekonda nautida, aga siis hakkab jälle nii kahju emmest ja dedikost, issist ja mamikost, kes ei saakski oma laste pulmast osa võtta... Oh ja siis minu armsad õeraasud ja vanaema ja kui juba kustsumiseks läheb, siis tahaks ikka, et lähedasemad sõbrad ikka kaa kohal oleksid... 

Kuidas välja valida need lähedasemad sõbrad nii, et meie meelest vähem lähedased ei solvuks? No kuidas!? Dear Lord, help us with that!!!!!!

Igatahes, läheks nüüd postituse põhiteema juurde tagasi. Sain mured hingelt ära räägitud ja oma
seisukohad välja öeldud. Samas pean tõdema, et minu pruutneitsi ja ilmselt 99% sõbrannadest on arvamusel, et pulmakleidi peab ikka kõigepealt välja valima ja selle pärast üldse abiellutaksegi, et pulmakleiti kanda :D (kallid sõbrannad ja suurepärane preili pruutneitsi, ärge nüüd mind valesti mõistke ega öeldut südamesse võtke!!).

Mul tuli lihtsalt idee, et kuna väga paljud tüdrukud, vähemalt minu tutvusringkonnas satuvad elevusse, kui juttu tuleb pulmakleitidest, siis miks mitte teha postitus just sellel teemal.

Ei, pilte otse pruudisalongist, kus mina õnnest joovastatuna suures valge vahu hunnikus istun ja itsitan ja keerutan siia ei tule, sest mis mõttega näidata kõiki neid kleite, mida ma välja ei valinud ja mis polnud piisavalt head?

Otsustasin teile näidata hoopis visuaale minu pulmakleidi inspiratsioonist ja ettekujutusest, milline see olla võiks. 
Ehk siis siit ta tuleb - palju pitsi, pärleid, modernset klassikat ja väljapeetud elegantsi.THEREFORE WHAT GOD HAS JOINED TOGETHER LET NO ONE SEPARATE
Mark 10:9

No comments:

Post a Comment