20140914

Life-ing along

Ma ei suuda ära imestada, kuidas aeg ikka lendab. Sain just Katiga kokku ja selline tunne oli, nagu oleks alles eile näinud, kuigi tegelikult nägime üksteist viimati augusti lõpus! Kõike juhtub nii palju korraga, et ei märkagi, kuidas päevad õhtusse elatakse. Ja niimoodi mööduvad nädalad ja kuud.

♡ Vahemärkus: 335 päeva pulmadeni 

Eile oli järjekordselt ilus päev. Päike paistis soojalt ja meie tegelesime pulmadega. Panin enam-vähem kokku ajakava, millal mida tegema peab. Septembrikuuga tuleb peokoht lõplikult paika panna, fotograaf, videograaf ja õhtujuht välja valida. Siis saab rahulikumalt tegutseda ja pisiasjade kallal nokitseda.

Kohtusime paari pulmategelasega ning peale lõunat toimus restoranis Kadriorg 2014 aasta pruutide kokkutulek. Nimelt on meil Facebookis selline tore pulma grupp, kuhu kuulub rohkem kui 400 abiellujat. Grupp on tore just sellepärast, et 1) see on tohutult informatiivne, 2) kõikidele küsimustele saab alati vastuse ja 3) kõik jagavad omavahel muljeid, mis tuleb tegelikult nii palju kasuks! 
Mul on tohutult hea meel, et selline koosviibimine korraldati! Meid oli kokku umbes 30, sõime, jõime ja jutustasime. Facebookis tuttavaks saanud nimed muutusid nüüd päris inimeste nägudeks :)
Südamlikult õhtusöögilt ruttasin aga koju, kus kõiksugu roogasid valmistasin ja pisarkooki küpsetasin, sest meile tulid külla sõbrad Leedust. Õhtu lõppes VÄGA mõnusa live jazz-muusikaga Pianos. 

No comments:

Post a Comment