20140903

21 küsimuse tag

Uurisin kella-viie-tee ajal natuke maad, Google oli mulle abiks, täitis kõik mu käsud ning leidis 3341204 vastet, kui otsisin informatsiooni selle kurikuulsa Question Tagi kohta, mida paljudest blogidest leida võib. Saingi kätte ühe listi, kus oli 21 küsimust ja ma siis proovin nüüd kaa kätt ning võtan eufooriliselt selle väljakutse vastu! Hurraa!

Foto: Siiri Kumari
1. Kas oled kelleltki oma nime pärinud? Väidetavalt teadis mu ema juba lasteaias, et paneb oma tütrele Emilia nimeks ja Elizabeth tuli tõesti vanavanaema järgi.
2. Millal sa viimati nutsid? Hmmm... Üldiselt ma nutan väga väga tihti. Archi arvates vahel isegi liiga palju ja iga pisikese asja pärast, olgu need siis rõõmupisaraid või kurvastusest tingitud pisarad, aga tagasi küsimuse juurde tulles - viimati nutsin ma vist augusti lõpus. Mh! Polegi ammu tönninud siis ju!
3. Kas sul on lapsi? Veel mitte.
4. Kuhu sa kõige parema meelega reisiksid? Kõikjale!
5. Kas kasutad tihti sarkasmi? Vahel ikka tuleb ette. Aga sellega peab väga ettevaatlik olema.
6. Mis oli su esimese lemmiklooma nimi? Giorgio Armani :D (PS! Isa aitas nime mõelda!)
7. Mis on su lemmikud hommikuhelbed? Müsli või weetabix, nii orginaalne :D
8. Milline on su lemmik püha? Eee... minu sünnipäev, duh! Tegelikult jõulud trumpavad selle ikka naeruvääristavalt üle - üks oodatuim aeg aastas :)
9. Mis värvi on su silmad? Sinised.
10. Kas sa oskad vilistada? Vahepeal...
11. Lemmikud lõhnad? Kohvi lõhn, lavendlipõllu lõhn, vihma lõhn, Viimsi kodu lõhn, ahjus küpseva koogi lõhn, Archi lõhn.
12. Suvi või talv? Arvan, et olen ikka rohkem suve inimene, kuigi jõulud pole ikka need õiged jõulud, kui pole hõbedast lund ja pisikest pakast!
13. PC või Mac? Mac! Olen õunaohver ja andunud vaid nende tehnikavidinate ostmisele. See on nagu mingi viirus, sest alates sellest hetkest, mil ostad oma esimese iPhone'i on igasugused uksed ja väljapääsud kuskile androidi maailma suletud, sest Apple on oma tehnikamaailma nii osavalt ja kinniselt ära sidunud, et pea hakkab kohe väga väga kõvasti valutama, kui pead mõnest Apple'i produktist pilte/faile/midaiganes tavalisse arvutisse/telefoni/kuhuiganes tõstma.
14. Kus oled sündinud? Tallinnas.
15. Kumb oli enne, muna või kana? Äkki oli hoopis kukk?
16. Kas sul on õdesid või vendi? Oojaa, neid mul jagub: Kõige suurem vend Kaspar, õed Katrily, Gloria Rachel ja pesamuna Freya-Sune Theresa.
17. Millal sa viimati basseinis ujusid? Kaks nädalat tagasi Saaremaal.
18. Milline on su lemmikvärv? Lavendlililla või türkiissinine. Või mingi muu värv, oleneb tujust.
19. Päike või vihm? Päike! Kuigi vihma lõhn on vapustavalt mõnus...
20. Mis on sinu sodiaagimärk? Jäär. Peab suhteliselt paika kaa. Kuna tõusumärk on Lõvi, siis see viskab tuld alla ainult.
21. Mis on üks saavutus, mille üle uhkust tunned? Pikalt järele mõeldes on see gruusia keele omandamine. Olen vähemalt poolel teel ja ausõna, see pole teps mitte kerge keel! (kuid mul on suurepärane motivatsioon, vast isegi kõige parem???)

2 comments: